Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5534
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Założyła konta ukochanemu, fałszując jego podpisy. Sprawą zajęła się prokuratura

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 9 marca 2013, 9:29
Aktualizacja: Niedziela, 10 marca 2013, 7:21
Autor: Mea
– Pracownica jeleniogórskiej Poczty Polskiej nieprawnie użyła moich danych osobowych, by założyć trzy konta w Banku Pocztowym i sfałszowała moje podpisy, podając też swój domowy adres korespondencyjny – powiedział mężczyzna, który czuje się pokrzywdzony zaistniałą sytuacją. – Ten pan mieszkał u mnie, byliśmy parą, doskonale wiedział o tych kontach i sam podał mi swoje dane do ich założenia – twierdziła kobieta.

Pracownica Poczty Polskiej, zdaniem mężczyzny, fałszowała dokumenty oraz potwierdziła autentyczność podpisów i danych osobowych złożonych na umowach pieczątką i swoim podpisem. Były to: umowa rachunku terminowych lokat oszczędnościowych z września 2007r., umowa Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego Pocztowe Konto ROR Standard z grudnia 2007 r. oraz umowa konta oszczędnościowego z października 2008 r.

- Ta pani była moją przyjaciółką, stąd mogła znać część moich danych osobowych, jednak nigdy nie upoważniłem jej do zakładania jakichkolwiek kont oraz wykorzystywania moich danych osobowych. Pożyczyłem jej pieniądze, z których część oddała. Natomiast gdy zapytałem o kolejną część spłaty oświadczyła, że ich nie odda. Pewne informacje, które mówiła o sobie wzbudziły moją nieufność i dociekliwość. Od jej byłego męża dowiedziałem się, że miała też tzw. „lewe” konta w banku. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy przypadkiem na mnie nie otworzyła jakichś kont. Stąd dowiedziałem się o nich – mówił mężczyzna.

- W styczniu 2013 r. zgłosiłem sprawę do Poczty Polskiej oraz Banku Pocztowego. Bank Pocztowy przekazał sprawę podejrzenia o fałszowanie dokumentów i podrabiania podpisów przez tę panią do ścigania przez prokuraturę w Jeleniej Górze. Czynności prokuratury jeszcze trwają. Od przyjaciółki do dnia dzisiejszego nie usłyszałem słowa przepraszam, ani też nie otrzymałem żadnego wyjaśnienia – dodał.

Pracownica poczty twierdzi, że mężczyzna wiedział o tych kontach. - Żyliśmy sześć lat w konkubinacie, mieszkał u mnie. Zaproponowałam mu otwarcie kont, bo wiedziałam, że chce wziąć kredyt, ale nie skorzystał z nich, a samo ich otwarcie nie wiązało się z żadnymi opłatami. Nie otrzymałam też za nie prowizji, jako pracowniczka poczty. Sam podał mi swoje dane, których nie mogłabym tak po prostu pozyskać np. z dowodu osobistego, bo do założenia kont potrzebne były również np. dane jego rodziców. Niestety nie przyjechał, by podpisać dokumenty, a ja musiałam je zdać pod koniec pracy. Ponieważ byliśmy razem już tak długo, podpisałam się za niego, a dane adresowe były moje ponieważ u mnie mieszkał – wyjaśniła kobieta.

- Nigdy nie miałam tzw. „lewych” kont, a mój były mąż może to potwierdzić, bo też będzie zeznawać w sądzie. Otrzymywał od tego mężczyzny dziwne maile. Ponadto nie pożyczałam od tego pana żadnych pieniędzy. Była natomiast sytuacja, gdy chciał kupić szafę, a mnie nie było na nią stać. Ale zgodziłam się, by ją kupił i później oddałam mu za nią połowę pieniędzy. Jednak po rozstaniu zażądał spłaty drugiej części szafy. Ponieważ mebel składał się z dwóch części chciałam, by po prostu zabrał swoją połowę, ale podał mnie do sądu, więc dla świętego spokoju oddałam mu za tą drugą część pieniądze. Chciałam po prostu już się od niego uwolnić – opowiada kobieta.

- Po rozstaniu ten mężczyzna stwierdził, że mnie zniszczy. Był u mojego szefa, żeby mnie zwolnił, informując go o niby-fałszywych kontach. Nie chciałam mu nigdy zaszkodzić, wiedział o tych kontach, przez które on nic nie stracił, a ja nic nie zyskałam. Teraz żałuję, że w 2007 i 2008 r. podpisałam te dokumenty za niego, ale wtedy byłam zakochana i nie sądziłam, że mój partner może je wykorzystać przeciwko mnie – dodała.
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wszczęła postępowanie w tej sprawie 21 stycznia, przesłuchano świadków, lecz do tej pory nie przedstawiono zarzutów.

Tomasz Borowski, rzecznik Poczty Polskiej S.A. poinformował: sprawa jest obecnie wyjaśniana przez
prokuraturę i trzeba poczekać na wynik tego postępowania. Sprzedaż produktów bankowych odbywa się na podstawie umowy pomiędzy Bankiem Pocztowym, a Pocztą Polską. Pracownicy Poczty, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i przeszkolenie występują w umowach w imieniu i na rzecz banku. Pracownicy Poczty Polskiej otrzymują za sprzedaż produktów bankowych prowizję. Z naszych informacji wynika, że tego typu sytuacje występowały w przeszłości.

Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego S.A. poinformowała: w związku z tajemnicą bankową, nie mogę się odnieść do konkretnych informacji o naszych klientach. Natomiast z tego, co ustaliłam, to w tej sprawie Bank Pocztowy zgłosił do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - po otrzymaniu skargi od klienta. Sprawa jest w toku, dlatego za wcześnie na przesądzanie o jej wyniku. Jeżeli chodzi o tego typu przypadki, to Bank bezzwłocznie dokonuje zgłoszenia sprawy do prokuratury i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje. Zależy nam na szybkim wyjaśnieniu niejasności, jeżeli okazuje się, że doszło do przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (68) Dodaj komentarz

~tanaja 9-03-2013 11:05
Wersja kobiety jest bardzo przekonywująca i realna, wersja kochasia to akt zemsty- na pochybel z takimi dupkami.
~ 9-03-2013 11:24
dlo tanaja, wersja kobiety to konfabulacja bo mija sie z tym co ona twierdzi, a co mówi rzecznik poczty i banku. Ona fałszuje dokumenty i podpisy i twierdz, ze robi to bez zysku? Jesli chodzi o kredyt to po co pozostałe konta? To jedna wielka lipa co mówi kobieta chcąc sie wybielić a wątek miłosny jest chwytliwy i ckliwy dla naiwnych. Dla mnie jest oszustką a pogrązanie męzczyzny to niegodny czyn. Trzeba miec odwage by wziążć odpowiedzialność za swoją głupotę i chciwość - a tego brak tej kobiecie choć głupoty ma ponad miarę. Ciekawe co poczta zrobiła z informacja o pracownicy, który fałszuje dokumenty - czy ta pracownica pracuje i potencjalnie naraża klientów ? Moim zdaniem czyn tej kobieyty wyczerpuje zawartość paragrafu 52 kodeksu pracy.
~Obserwator. 9-03-2013 11:27
Fakt jest faktem że nie postąpiła zgodnie z prawem a za to ponosi się konsekwencje i to bez znaczenia jest jakim zamiarem się kierowała:( Piekarz oddając chleb biednym który nie został sprzedany w wyniku swoich działań został bankrutem wykończonym przez urzędników w imię prawa:(
~ 9-03-2013 12:03
do obserwator, nie tylko piekarz został bankrutem , jedna hurtownia -mięso-wędliny , oddała do "Alberta" wędliny i mięso z bardzo krótkim terminem ważności , jak ich skarbówka dopadła to bankructwo i vat do zapłacenia - nie mało , firmy nie ma , 15 osób bez pracy, ot cała filozofia naszego kochanego kraju
~pocztowka 9-03-2013 12:13
Przeczytałam ten artykuł i niewierze w to co twierdzi ta pani. Każda z nas otrzymywała profity za założenie nowego konta klientowi, zresztą potwierdza to nasz rzecznik. Profity jakie owa pani otrzymała za zakładane konta to nie tylko wyższe stawki procentowe prowizji, ale też otrzymała motorower, zastawy stołowe itp. Więc twierdzenie o charytatywnym działaniu tej pani można miedzy bajki włożyć. Marlenko, jest ci brak elementarnej uczciwości, a twoje kłamstwa i tak wyjdą. Jesteś agentem ubezpieczeniowym, prawda? Co będzie z Tobą jak sąd wyda wyrok skazujący ciebie, wtedy stracisz pracę w poczcie, stracisz też możliwość ubezpieczania . Oj, drzazgi się posypią.
~ 9-03-2013 13:02
A ja znam osobiście tego PSYCHOPATĘ!! To Pan MAREK... to nieobliczalny stary pa.. ktoremu sie w zyciu nie powiodlo i niszczy wszystko i wszystkich ktorzy stana mu na drodze i nie podporzadkuja mu sie!!! Szkoda slow... oj szkoda... to jemu powinno sie postawic zazuty... przede wszystkim znecania sie psychicznego nad ludzmi... i jeszcze pare rzeczy by sie znalazlo... Tylko ze tacy ludzie sa niestety bezkarni... umieja dobrze sie maskowac i robic duzo wiecej szumu wokol innych wiec na nich nikt nic nie powie... zwlaszcza ze strachu przed nimi! Ten Pan jest nieobliczalny!!! Z daleka od takich chorych typow! Do zamknietego zakladu psychiatrycznego z nim...
~8458k 9-03-2013 13:10
dla mnie malo wiartygodna jest wersja tej pani
~LOLOBRYGIDA 9-03-2013 13:17
A JA LEJE NA POCZTĘ POLSKĄ. NIE CHODZĘ TAM , NIE KORZYSTAM Z NĘDZNYCH USŁUG, NIE SPONSORUJĘ PENSJI - WYSOKICH PENSJI PRACOWNIKÓW TEJŻE INSTYTUCJI. JEST MNÓSTWO INNYCH FIRM W KTÓRYCH MOŻNA ZAŁATWIĆ SPRAWY POCZTOWE , A OD BANKOWYCH SĄ BANKI. I TYLE NA TEN TEMAT
~czytelniczka001 9-03-2013 14:42
Ewidentnie widać, że to zemsta rozgoryczonego kochanka.
~Czyteknik 22 9-03-2013 15:54
Ja wierze w wersję Pani, a gościu rzeczywiście powinien się leczyć, co mogą potwierdzić pracownicy TESCO
rymcycymcy 9-03-2013 17:20
Podobno klej na znaczkach zawiera 60 substancji szkodliwych ! :) ...lizanie kleju gorsze od wąchania ! ...śledczy powinni to wziąć pod uwagę ! ;)
~upss 9-03-2013 17:23
Motorower i zestawy stołowe w nagrodę za założenie komuś konta?? Nie kumam, kto je fundował? Poczta????
~uzi 9-03-2013 19:19
Złamała prawo, poświadczyła nieprawdę w dokumentach - powinna ponieść konsekwencje. Zakochanie nie zwalnia z myślenia. Jeżeli jednak tej pani wyłączył się zdrowy rozsądek, to powinni ją, dla jej własnego bezpieczeństwa, zamknąć i chronić przed światem.
~refleksje 9-03-2013 20:40
Witam czytających. Ktoś kto ma elementarne pojęcie o bankowości, czyli wystarczy być klientem banku i chce być bezstronny dla obu stron artykułu to bez trudu zauważy, że wypowiedzi pani Marleny D. są nielogiczne. Po pierwsze, do otrzymania kredytu potrzebny jest tylko wniosek o kredyt. Pani natomiast fałszowała dokumentacje i podpisy w niej aż na trzy konta! Pytam, w jakim celu potrzebne są pani trzy konta zakładane w odstępie jednego roku? Odpowiedz jest nader prosta i nie jest to tajemnicą, że ta pani Marlena D. otrzymywała prowizje pieniężną oraz gratyfikacje rzeczowe uzależnione od ilości założonych kont bankowych. Mianowicie poza prowizją finansową dodatkowe gratyfikacje rzeczowe w postaci motorower o wartości 2400zł oraz serwisy, kawowy, obiadowy.
~refleksje 9-03-2013 20:41
Fałszowanie dokumentacji bankowej i podrabianie w niej podpisów usprawiedliwia pani chęcią pomocy w uzyskaniu kredytu przez tego pana. Motywem pani działania jest chęć zysku i wzbogacenia się poprzez nieprawne działanie w pracy. A co maja powiedzieć pani koleżanki z pracy, które pracowały uczciwie zgodnie z prawem i nie dostały gratyfikacji? Bo gratyfikacje przypadły pani, pani która fałszowała dokumentacje bankowa a co za tym idzie zawyżała swoje wyniki w pracy!!
~ 9-03-2013 20:43
Po trzecie, pisze pani o chęci uwolnienia się pani od tego pana. Wiadomym jest, że ten pan zostawił panią w czerwcu i to on uwolnił się od pani i pani problemów. Przecież to pani przyjeżdżała z córka do tego pana do G..., prawda? I to pani córka korzystała z uprzejmości tego pana, a pani zabiegała o jak najdłuższą relacje z tym panem, bo on gwarantował pani odpowiedni poziom, prestiż i autorytet. Ale mleko się wylało i pani wie o czym piszę ,prawda? To pani „kolega” nie wytrzymał, otworzył oczy temu panu i powiedział w pani obecności, kim pani naprawdę jest i co robi, a pani niebyła w stanie tego zanegować, spuściła pani głowę i zamilkła, a pani przyjaciel wstał od stolika i wyszedł. Taka jest prawda o relacji Marleny D. z tym panem, i tak był cierpliwy i długo wytrzymał.
~refleksje 9-03-2013 20:44
Po czwarte, ten pan złożył oficjalną skargę-zawiadomienie na nieprawne działanie pani Marleny u naczelnika poczty, więc o jakiej chęci zniszczenia ta pani mówi. Niebawem sąd rozstrzygnie problem pani Marleny, a jest to poważny problem bo wiąże się z konsekwencja utratą pracy w poczcie oraz utrata możliwości prowadzenia ubezpieczeń w punkcie ubezpieczeniowym. Można się identyfikować z tą panią, ale czy warto? Czy warto popierać nieuczciwego urzędnika pocztowego oraz pośrednika ubezpieczeniowego, który prowadzi swoją działalność. Czy mamy pewność, że będziemy uczciwie potraktowani? Na te pytania niech każdy z czytających sobie odpowie.
~janwie 9-03-2013 20:45
Odbiło sie czkawką - plany, plany i jeszcze raz plany z usług bankowych, zmuszanie pocztowców do otwieranie kont, udzielanie kredytów itp. przecież to nie nowina, że pocztowcy robią to bo muszą, gdyż są z tego rozliczani.Większość kont to fikcja, mają je całe rodziny pocztowców, rzecznik Poczty Polskiej dobrze wie, że jest nagonka, niech nie udaje głupa. Sprawa rozwojowa - Nie jeden pocztowiec ma na koncie parę kont :):)
~jacuś 9-03-2013 20:47
a Karolcia ręce zaciera, że plan zrobiony w 85%
~baba_jaga 9-03-2013 22:13
Ten facet doskonale wiedział o kontach i dopiero gdy pokłócił się z kochanką, się mści... Świnia po prostu! Wyciąga starą sprawę.... Ona nie mogła zlikwidować tych kont, bo znowu musiałaby zrobić to sama, gdyż on jest przeciw niej... Oczywiste jest zakładanie fikcyjnych kont, bo bank chce się przedstawiać jako posiadający wielu klientów i to jest chore..!!
~ 9-03-2013 22:29
do bab_jaga, a skad pani wie, że ten facet wiedział? i sie mści i skad ten status kochanki u tej pani. Moze nich pani przewietrzy umysł bo pisze pani jak zaczadzona :))
~ 9-03-2013 22:42
...... czytając autorów wpisów na temat tego artykułu można stwierdzić, że nadal w naszym społeczeństwie jest problem z czytaniem ze zrozumieniem oraz logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków pozbawionych zawiści, agresywności, uprzedzeń i emocji negatywnych. Pocieszające jest to, ze jest to bardzo nieliczna grupa społeczna. :)) Bo sa wpisy przemyślane i mądre w wiekszości przypadków.
~baba_jaga 9-03-2013 23:01
Generalizując... Jeżeli facet wiedział o przestępstwie (twierdzi, ze to przestepstwo było), to prokuratura winna nim się zainteresować... Podobno odpowiedzialne stanowisko ma i krył jakieś machloje..???
~ 9-03-2013 23:10
.....nadal czytanie ze zrozumieniem to ptoblem baba_Jaga zwróć swoją szanowną uwagę na to że dowiedział sie o tym jak odszedł od niej i po rozmowie z jej byłym mężem. Łatwo jest osądzić i opluc faceta, ja wolę być ostroznym i poczekam na sąd. Postaw sie w roli tego goscia, a tak na marginesie to może udasz sie do tej pani i ubezpieczysz swoj dobytek skoro jej tak ufasz :))
~ 9-03-2013 23:13
.... do baba_jaga, nadal polecam dopuścić troszke tlenu do muzgu by poprawić ........
~@ 9-03-2013 23:29
Skandal by na kogos otwierac konta i za niego je podpisywac!!! nie powinno miec to miejsca PAN ma racje Pani niech poniesie konsekwencje fałszowania dokumentów
~baba_jaga 9-03-2013 23:30
Do " ~ *.gprs.plus.pl (77.114.* "..... Nie muw mi co mam robić.
~ 9-03-2013 23:41
do baba_Jaga, bez urazy proszę, ale tak kategorycznie sie wypowiadasz jak byś była swiadkiem lub miałaś pewność co do tego pana. Poczytaj co pisza inni i jakie maja zdanie, moze warto się głębiej zastanowić zanim sie kogoś opluje. Pozdrawiam
~youyou 10-03-2013 10:26
mysle ze pani dostanie wiekszy wyrok niz pala.. co narozrabial w Filharmoni.
~ubawiona 10-03-2013 11:21
szkoda że nie wzięła sobie dużego kredytu na to konto miałaby teraz na adwokata i za co żyć! ta on nie wiedział ! już w to wierzę!a ona głupia jak but że dała" ciała"
~Dowód Os. 10-03-2013 13:24
TO NIE TRZEBA DOWODU BY OTWORZYĆ KONTO ? PIĘKNIE..
~widzę :) 10-03-2013 14:44
…… nieudało się pani „ utrzymać złotej rybki” rybka jak się dowiedziała o bujnym życiu owej pani, pooglądała tematyczne zdjęcia, to urwała się z haczyka, . Poprzednicy tego pana, a było ich, oj było, jakoś wcześniej się orientowali i wcześniej ulatniali się. No cóż teraz pani ma tak jak sobie zapracowała w bujnym życiu towarzyskim i zawodowym,…… To co jej pozostało to granie bidulki, pokrzywdzonej przez niedobrego mężczyznę, pewnie kogoś się „kupi” na tę rolę i będzie z nią do czasu, gdy się znowu ktoś wychyli z wiadomościami o tej pani. Wtedy historia zatoczy koło, bo nie ma męskiego siłacza co udźwignie taki balast.
Nοstradamus 10-03-2013 14:48
... Piekarz oddając chleb biednym 09-03-2013 11:27 | ~Obserwator. -- skomentuję krótko post powyżej. Ten rzekomo BIEDNY PIEKARZ zapomniał że kupując budynek piekarni i maszyny piekarskie DOSTAŁ ZWROT PODATKU VAT. Zapomniał też o tym że to właśnie tymi maszynami produkował ten chleb. Więc powinien UCZCIWIE oddać część tego VAT-u mimo że chleb rozdał, a nie sprzedał. IGNORANCJA, to jest problem Polaków, każdy z Was doskonale zna się na przepisach skarbowych, a jak przyjedzie co do czego to PIT-a bez błędów nie potraficie gamonie wypełnić.
Nοstradamus 10-03-2013 14:52
Powyższy przypadek Prokurator i Sędzia ocenią głównie po tym czy podejrzana odniosła jakąś korzyść z tego co zrobiła i czy ewentualna ofiara poniosła jakąś stratę. Jeżeli prawda będzie taka jak zeznaje ta Pani, to sądzę że prokurator umorzy śledztwo ze względu na małą szkodliwość czynu. Podpisanie się ZA KOGOŚ podobnie jak np. napisanie WCZORAJSZEJ DATY na obojętnie jakim piśmie, jest przestępstwem przeciwko dokumentom. Radzę o tym pamiętać pisząc nawet USPRAWIEDLIWIENIE DLA DZIECKA do szkoły.
~Karol 10-03-2013 15:43
To jest przestroga dla kobiet, dzisiaj nie ma prawdziwych ułanów. Są tylko dupki i wymoczki. Prawdziwy mężczyzna załatwiłby to sam, cicho i dyskretnie.
~:( 10-03-2013 19:01
Do Karola, Karolu ,jak zauważyłeś ułanów już niema podobnie jak dinozaurów. Prawdziwy mężczyzna posługuje się mózgiem, skoro to zrobił, to znaczy, że ta pani nie chciała z nim rozmawiać. To częsty u kobiet przypadek u „strusia”, chowania głowy w piasek i myślenie, że problemu niema bo go nie widać. Przea...lizuj wypowiedz tej pani a wnioski jakie wyciągniesz pozwolą Tobie spojrzeć z innej perspektywy. Popatrz jak kobiety się splidaryzują, a my mężczyżni skaczemy sobie do oczu, zamiast się popierać, tym bardziej, że facet ma rację. A ona, łamie prawo, usiłuje robić z niego idiote, że wiedział. Jak by wiedział to nieszedł by do poczty i banku bo to grozi pomówieniem i odpowiada sie za to.
~tesek 10-03-2013 19:39
mysle ze pan Marek to ustawil zeby haka miec po co komu trzy konta? i to na poczcie.
~Limciu 10-03-2013 23:20
@Nostradamus. Jesteś bardzo naiwny jak sądzisz, że prokurator lub sąd umorzą sprawę ze względu na niska szkodliwość. Oni też mają plany, statystyki itp. a ta pani to łatwy cel, bo już się przyznała i są dowody z dokumentów. Sąd skaże ją na ok. 1 rok w zawieszeniu na 2-3 lata plus jakąś nie za wielką grzywnę. To będzie na tyle mały wyrok, że nie będzie się opłacać odwołanie (koszt adwokata, stracony czas). Kupa ludzi (pracownicy policji, prokuratury i sądu) będzie miała z tego zajęcie i zarobek z pieniędzy podatników. Kobieta będzie musiała na kilka lat zawiesić swoją pracę (bo jak się zdaje musi mieć zaświadczenie o niekaralności żeby pracować) i będzie na garnuszku MOPS zamiast płacić podatki. No cóż: miłość wymaga poświeceń.
~:)) 11-03-2013 13:12
Pytanie podstawowe, czy ta pani kocha tego pana tak jak deklaruje w artykule? Jeśli tak to warto walczyć o miłość – powinna porozmawiać z nim i dojść do porozumienia. A on powinien uszanować owe sześć lat, które nie są bez znaczenia dla nich oboje. W tej konkretnej sytuacji to pani powinna pierwsza wykonać ruch w kierunku pojednania, świadczyło by to klasie kobiety, a tak co pozostaje? Głupi upór i zgliszcza po pięknym uczuciu jakim jest miłość. To dziwne, ale ludzie rozstaja się najczęściej z błachych powodów. I pani i panu podpowiadam, żeby trzymali się od „dobrych rad” przyjaciół i znajomych. Przemyśl to kobieto, a ty mężczyzno wybacz jej, wybaczanie to cecha ludzi wielkich.
~maks69 11-03-2013 20:08
Brak słów ktoś otwiera konto i fałszuje podpis z miłości ... żart
~maks69 11-03-2013 20:12
Jeżeli nie przyjechał żeby sfinalizować założenie kont to po co ta Pani była tak nadgorliwa . co ma szafa do podrabiania podpisów. jak piernik do wiatraka.
~szkoda.słów 14-03-2013 12:29
Zwykła zemsta Marka. Wystarczy zapytać pracowników Tesco co o nim myślą.
~YYYY 30-03-2013 22:23
nie czepiajcie sie tej pani ! ten nieobliczalny starszy pan m. znany tu i w okolicy lubi takie badziewie co to z kazdym sie wyciera rajcuje go jak te szczodre i cwane robia z niego * i rogacza i wyciskaja z niego kasiore jak cytryne jak ta druga s. to szczyt besczelnosci bo za tom forse utzymuje tez swego mlodego kochanka , w osrodku widzom wszyscy a on nie ?? Kolekcjonuje takie cwaniury a potem sie skarzy ! Nie do wiary co za typ !Mocno starszy pan Tracic wszystko dla byle d... to nadaje sie tylko do psychika!
~maks69 3-04-2013 10:13
Jeżeli mamy nie czepiać się tej Pani,to dlaczego ktoś obraża tego Pana Wina jest ewidentna jak pracownik Poczty Polskiej może zakładać konta bankowe , podrabiać podpisy a następnie grac role pokrzywdzonej Kobiety przez los.Ewidentnie kierowała się korzyściami materialnymi lub zawodowymi.Myślę ze tacy ludzie nie powinni pracować w instytucjach publicznych. co najwyżej jako sprzątaczka ale i ten etat warto było by przemyśleć......
~optymista 4-04-2013 13:34
Wszystkim osobą, które tak bardzo bezkrytycznie identyfikują się z tą Panią, gorąco mawiam do skorzystania z usług ubezpieczeniowych, od ubezpieczeń samochodowych po ubezpieczenia na życie jaki ta Pani prowadzi w punkcie pocztowym przy MDK. Warto się ubezpieczać we wskazanym miejscu bo przecież ta Pani jest niewinna, pokrzywdzona przez zły los i „złego mężczyznę”, jednak może warto zasięgnąć opinii osób, które ubezpieczały swoje samochody u tej Pani a w wyniku niedomówień tej Pani miały problemy, utraciły ulgi w wyniku dochodzenia odszkodowań.
~Zenon3 5-04-2013 17:35
Prywatnie: nie chodzi o krytykowanie pani lub pana , zawsze wina jest po obu stronach ,ona korzystalala z niego a on z niej a pan w niewygodnej w sytuacji po prostu nieelegancko msci sie ,a zawsze zbiera haki jak robi interesy z kims to wyciaga teraz brudy przeciw.Pan Marek jest niepoprawny dokladnie powiela to samo: Sylwia bierze wielka kase dla siebie i kochanka, a jego cudny biznes niszczeje i topnieje w kosmicznym tempie a jak otworzy oczy to bedzie po ptokach ,ale beda haki! Oficjalnie: gonic i kontrolowac sprytnych urzedasow, wszystkich nieuczciwych, niech odpowiadaja prawnie za szwindle - to polska zaraza! A reszta spoleczenstwa coraz wieksza bieda !
~Olenka 6-04-2013 16:16
ona tez ma na niego haki dlatego pan marek siedzi cicho ,traci wielka kase i utrzymuje cale to towarzyho cynicznych darmozjadow , cosik musi byc na rzeczy , bo nikt normalnie nie niszczy sam siebie ! A potem jak z poprzednia pania jesli dojdzie do konfliktu to bedzie skakanie sobie do oczu i kto cwanszy to wygra! Narazie to on caly czas jest stratny i robiony w bambuko ze chej ! Co to ma wspolnego ze szlachetnymi wartosciami jak milosc , uczciwosc, mo...lnosc ???
~klient poczt 8-04-2013 8:21
Pani Marlenka D. fałszując w dokumentach banku pocztowego podpisy klienta – nawet jak to sama określiła „z miłości” (chyba miłości do pieniędzy) - była nieuczciwa i nielojalna również do instytucji jaką jest poczta oraz pozostałych pracowników poczty, którzy są uczciwi i lojalni dla pracodawcy i klientów, których obsługują. Ciekawe jakie jest w tym temacie zdanie współpracowników tej pani oraz jakie jest stanowisko dyrekcji poczty w stosunku do pani Marleny D.
~ 8-04-2013 12:26
Warto by poczytać co myślą pracownice poczty o swojej koleżance Marlenie, o ile tak można nazwać panią Marlene. :) Zapraszamy do wypowiedzi pracowników poczty.
~Igula 8-04-2013 18:35
zgadza sie, ze licza sie opinie kolegow i dyrekcji z poczty , podobnie ciekawe co mysla o drugim odbiciu lustrzanym marleny czyli o sylwi pracownicy z osrodka , chociasz sa zastraszeni ,bo dyrekcja i szef to ona w jednej osobie a wlascicielem to ona bezwzglednie zawladnela, pan marek jest niereformowalny i nie lubuje sie w paniach ,a w takich co reprezentuja "cykl rozrodczy pantofelka " a potem szuka ratunku.....
~ 8-04-2013 22:47
...o jako ośrodek chodzi i o jaka sylwię? czy możesz to szerzej napisać? To może być ciekawe.
~ 9-04-2013 15:35
Igula, klu artykułu to fałszowanie podpisów w dokumentach banku pocztowego przez pracownicę poczty panią Marlę D., która również prowadzi punkt ubezpieczeń na Skłodowskiej. Więc jaki ma cel pisanie o Sylwi i o jakimś ośrodku? Ważne jest to co myślą pracownicy poczty o nieprawej działalności pani Marleny D. Dyrekcja poczty pewnie cicho będzie siedzieć bo to niewygodny temat dla kierownictwa, bo i gdzie był nadzór kiedy Marlena D fałszywe dokumenty dawała do zatwierdzenia. Czy pracownice poczty w tym temacie odważą sie coś napisać?
~widziałem to 10-04-2013 19:05
Przeczytałem ten artykuł uważnie i wiem, że Marlena D. świadomie kłamie mówiąc, że nic nie zyskała zakładając konta na podstawie fałszywych dokumentów. Jak się to ma do stwierdzenia Tomasza Borowskiego, rzecznika Poczty Polskiej S.A., który poinformował, że pracownicy Poczty Polskiej otrzymują za sprzedaż produktów bankowych prowizję. Natomiast poruszony dług jaki miała u partnera za szafy, to nie z własnej woli oddała pieniądze jak twierdzi bo chciała się uwolnić. Prawda jest taka, że nie chciała oddać długu. Dopiero jak partner wniósł sprawę do sądu i sąd nakazał Marlenie D. zwrócić dług wraz z odsetkami i kosztami sprawy sądowej - to na podstawie wyroku sadu dopiero oddała pieniądze byłemu partnerowi.
~widziałem 10-04-2013 19:30
Znam ich oboje i nie mogę patrzeć jak Marlena D. kręci i kłamie by się wywinąć z fałszowania dokumentów i podpisów, kosztem byłego partnera. Wiem, że to jest zemsta Marleny na partnerze za to, że ja zostawił i odszedł od niej. Marleno, epatujesz wszystkich statusem skrzywdzonej przez partnera, a w rzeczywistości to ty skrzywdziłaś partnera, a najbardziej skrzywdziłaś samą siebie – bo straciłaś wartościowego mężczyznę, który ma osiągnięcia życiowe i konkretny status, i ty o tym wiesz i masz świadomość, a to boli, prawda? Marleno D., co ty samodzielnie osiągnęłaś w swoim życiu i jaki masz status? Odpowiedz sobie na to pytanie - nie okłamując samej siebie. Czy jedyne twoje osiągnięcie to umiejętność fałszowania podpisów i dokumentów bankowych, okłamywanie innych, dawanie złudnych nadziei i sł
~Bolko 11-04-2013 17:15
przecie jasno mowi dyrektor poczty ze jest zawiadomienie do prokuratury o MOZLIWOSCI popelnienia przestepstwa , jak mozna juz wydawac wyrok bez procesu?? wazne ,co powie sedzia ,a myslec to mozemy roznie. Chodzi tu o negatywne zjawisko spoleczne a czy nazywa sie marlena, sylwia czy marek to mniej wazne . Zgadza sie,ze zawsze wina jest po obu stronach !
~widziałem 11-04-2013 21:38
W tym artykule ważne jest ostatnie zdanie jakie wypowiedziała Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego S.A. poinformowała, jeżeli chodzi o tego typu przypadki, to Bank bezzwłocznie dokonuje zgłoszenia sprawy do prokuratury i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje. Zależy nam na szybkim wyjaśnieniu niejasności, jeżeli okazuje się, że doszło do przestępstwa.
~ 11-04-2013 22:05
Przecież sporo się czyta i słyszy o ludziach, którzy podrobili podpisy pod wnioskami kredytowymi lub kontami bankowymi a następnie zaciągnęli kredyty na osoby, które nie wiedziały o, procederze. Dopiero jak komornik zapuka do drzwi i żąda spłaty kredytów to się dowiadują, że to kredyty pochodzą z podrobienia podpisów w dokumentach bankowych. Ludziska, zastanówcie się komu kibicujecie, bo i Wam może się przydarzyć , że ktoś podrobi wasze podpisy i pewnie miło Wam będzie jak komornik zapuka do Waszych drzwi. Wtedy przypomnijcie sobie często tu używany zwrot, że wina zawsze leży po obu stronach, więc i po waszej stronie?
~ 11-04-2013 22:18
Bolko, swój komentarz zacząłeś mądrze pisać, jednak ostatnim zdaniem i stwierdzeniem, że „Zgadza się, że zawsze wina jest po obu stronach !” dałeś plamę bo jaka jest wina osoby, która po czasie się dowiaduje o tym, że ktoś fałszował jego podpisy. Postaw się w roli tego gościa, czy wtedy też byś twierdził, ze wina jest po obu stronach więc i po Twojej stronie?
~ 14-04-2013 0:56
Wina moze byc obu stron w tym konkretnym przypadku , bo te osoby byly w zwiazku osobistym to mogli oboje przyczynic sie do powstalej sytuacji z kontami i dopoki sad nie wyjasni okolicznosci to nie bedzie wiadome. A tak przy okazji to kobieta ma naturalnie biologiczna i spoleczna role do utrzymania ogniska rodzinnego , jesli jest zdeprawowana to dochodzi do nieszczesc. Te cwane Marleny i Sylwie to najwieksza krzywde robia wlasnym dzieciom , ktore powtarzaja wzorce rodzicow,beda zyc bez zasad mo...lnych i beda miec spaczone relacje z partnerem.Jesli chcemy uczyc dzieci odpowiedzialnosci za ich zachowanie to najlepiej przez przyklad .Ale skad ten dobry przyklad jesli te baby to zwykle muzgotrzepy!
~ 14-04-2013 1:07
wiec nie narzekajmy,ze kolejne generacje sa coraz mniej madre, bardziej egoistyczne, skore do krzywdzenia innych. Z opisanej sytuacji jasno wynika,ze nie mozemy wymagac bez skazy tylko publicznej czy prawnej strony zycia czlowieka ,a lekcewazyc prywatna, bo jedno z drugim ma scisly zwiazek i tylko ta jednolitosc sprawia,ze niektore osoby sa wiarygodne i godne zaufania.
~ 14-04-2013 11:46
Wystarczy popatrzeć jak często zmienia partnerów i tych co miała po cichu na boku jak była w związkach. Ludzie to widzą i wiedza, że to mała bezwzględna cwaniara - pasożyt , która sama do niczego w swoim życiu niedoszła. Wystarczy mieć dobry samochód, dobre ubranie, troszkę pieniędzy w kieszeni i Marlena już Cię „kocha” bez względu na twój wygląd, wiek, światopogląd i bez znaczenia jej jest czy jesteś prawym mężczyzna czy też przestępcą.
~ 14-04-2013 11:52
…masz całkowitą rację, że dzieci i społeczeństwo najlepiej wychowuje się przez przykład osobisty. A w przypadku Marleny to ona ma córkę, która patrzy na to jak postępuje jej mama i jak często wujkowie się zmieniają. Patrząc na „fejsa” zorientować się można na jakim etapie jest córka. Marleny „fejs” to jak sieć rybaka do łapania ryb, ona przepisuje mądre sentencje, pokazując zdjęcia łowi nowych łatwowiernych mężczyzn po czym trzepie ich kieszenie z pieniędzy i następny proszę? Obecnie Marlena prowadza po Cieplicach nowa zdobycz, ciekawe kiedy się gość zorientuje, że jest wykorzystywany i jak jego poprzednicy ucieknie od niej.
~paranoja 14-04-2013 14:44
czy Wy ludzie myślicie co piszecie??? ten kto zna obie storny ma prawo się wypowiadać, a reszta niech milczy, bo pewnie każy z Waz ma coś na sumieniu. Założenie konta jest prostą sprawą,również ma założonych wiele kont, bo niestety są narzucana jakieś kosmiczne plany i to w każdym banku. Uwarzam, że jeżeli jest się ze sobą tyle lat to można sobie ufać, a takie sprawy powinno się załatwiać między sobą, to jest czysta zemsta tego mężczyzny, bo on nie ma żadnych konsekwencji z tego ,że ma założone konta, za które nie musi nic płacić, a robi za przeproszeniem biednej kobiecie koło dupy, jaki normalny facet się tak zachowuje????
~ 14-04-2013 19:31
Co oznacza, byli ze sobą tyle lat? Niebyli ze sobą tak jak to twierdzi Marlena bo on mieszkał w Opolu a ona w Piechowicach. Jakie tu bycie razem, przecież Marlena oprócz Marka w tym samym czasie spotykała się i utrzymywała bardzo zażyłe i bliskie kontakty z innymi mężczyznami, nawet bliższe niż z Markiem. Więc wszyscy uczestnicy „komuny” jaka założyła Marlena powinni solidarnie odpowiadać za fałszerstwa Marleny?. Paranoja, czy chciałbyś być w takim związku jaki opisałem, czy nazwałbyś to związkiem? Czy raczej wyrachowanym, cwanym i celowym działaniem w celu wykorzystywania mężczyzn. Nadal Marlena jest niewinna? Więc dlaczego Sąd nakazał Marlenie zwrot długu jaki miała u Marka.
~ 14-04-2013 19:37
dokladnie to chyba chodzi o sy.. ona dla pieniedzy sie zesz... bez mrugniecia okiem z kazdym,nie ma zadnych skrupulow , nazucila sieci na pana marka , wszystko jej jedno ze starszy z rodzina , zniszczyla ich bezwzglednie , jego kasa finasuje jej kochanka i rodzinke, leniuch i pasozyt, cwaniara ,ktora od lat podstepnie omotala p.marka,demo...lizuje, mobbinguje, szantazuje pracownikow w osrodku , panoszy sie bezczelnie ,nienawidzi ludzi ,ktorzy cos soba reprezentuja i zarabiaja ciezko pieniadze, panoszy sie bezczelnie jak wlascicielka, sama uczciwa praca do niczego nie doszla , szasta wielka kasa , imponuje jej wielka fura , co z jej syna wyrosnie ?? dawniej cieszacy sie dobra opinia osrodek upada, a pan marek trudno zrozumiec demencja czy zaburzenia osobowosci kobieta brudna w srodku
~uważny 14-04-2013 20:13
Moim zdaniem to zwykła cwaniara, cynicznie podchodzi do życia i bezwzględnie realizuje swoje cele. Dowodem tego są fakty zawarte w artykule, bo rzecznicy banku i poczty wyraźnie mówią, że pracownicy poczty w tym i Ona otrzymują prowizję, a ona kłamie, że nic nie zyskała na założeniu tych kont, otóż zyskała i prowizje! Rzecznik banku wyraźnie mówi, jeżeli chodzi o tego typu przypadki, to Bank bezzwłocznie dokonuje zgłoszenia do prokuratury. Jeśli byłaby niewinna to przecież bank nie powiadamiał by prokuratury, a powiadomił i śledztwo trwa. Jest niewinna? A Sąd nakazał jej zwrot długu dla Marka, a ona cynicznie kłamie, że zwróciła dług bo chciała się uwolnić. Śmiech warte jej tłumaczenia, czy ona, czytelników ma za idiotów, że taki kit wciska!
~ 14-04-2013 20:39
Mar... to wychudzona „rycząca czterdziestka” i lata świetności dawno ma już za sobą, permanentny brak bioder, talii i piersi . Pozostał jej apetyt na wygodne i dobre życie przy braku własnych możliwości, więc radzi sobie jak umie, tu oszuka, tam naciągnie jakiegoś gościa, troszkę nie dopowie i klient kupi ubezpieczenie, i jakoś leci. Jest jeszcze jej aktywność w Internecie, fejs, nasza klasa, w których zamieszcza zdjęcia z fotoszopa, zamieszcza „ mądre” cytaty i myśli mające podkreślić jej inteligencję. Szkoda, że tą „wybitną inteligencję” wykorzystuje w złym kierunku, i będzie musiała odpowiedzieć przed sądem.
~ 15-04-2013 13:46
.... i nad kim sie tu litować nad podłą oszustką? Pod sąd z nią, jej podobnymi i to szybko. Niech odpowie za fałszerstwa. A wy ludziska co tacy łaskawi jesteście dla osoby która popełniła przestępstwo. Przecież z treści tego artykułu wynika, że tak jest i że panienka nieudolnie łże jak pies, wystarczy uważnie przeczytać wypowiedz Rzeczników i porównać z tym co mówi panienka i wniosek jest jasny, że ona kłamie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group