Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 4954
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Dolnośląski: Załoga Tomaszczyk/Włoch druga w generalce

Sobota, 3 września 2011, 21:44
Aktualizacja: 21:45
Autor: MDvR
Rajd Dolnośląski: Załoga Tomaszczyk/Włoch druga w generalce
Fot. archiwum
To była udana sobota dla Jerzego Tomaszczyka i jeleniogórskiego pilota Łukasza Włocha. Załoga podążająca Hondą Civic zajęła drugą pozycję w klasyfikacji generalnej, a pierwszą w swojej klasie A6 podczas siódmej eliminacji Rajdowego Pucharu Polski rozgrywanej w ramach 21. Rajdu Dolnośląskiego.

Przegraliśmy tylko z załogą Nowocień/Jakubowski, która ostatnio wygrywa wszystko jak leci. Byliśmy od nich szybsi na pierwszym odcinku, później mieliśmy problemy z zawieszeniem, wypadliśmy też z drogi, ale udało się wywalczyć bardzo wysoką drugą pozycję w generalce. Jesteśmy zadowoleni i jutro podczas ósmej eliminacji RPP też chcemy walczyć o wysokie lokaty. To są rajdy, nic nie można przewidzieć, ale jesteśmy dobrej myśli - wyznaje Łukasz Włoch.

Zobacz testy Jurka Tomaszczyka przed 21. Rajdem Dolnośląskim

W klasyfikacji generalnej nasza załoga przegrała ze zwycięzcami o 38,8 sek., podium uzupełniła para Raczkowski/Kosiński - 57 sekund straty do triumfatorów. Załoga Stywryszko/Rosik zameldowali się na mecie na 18 pozycji (strata 3:11.4), para Blat/Kubacki była 42 (strata 7:57.5), rajdu nie ukończyły załogi: Chudziński/Sokołowski i Nowicki/Bułat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group