Czwartek, 1 maja
Imieniny: Filipa, Józefa
Czytających: 9108
Zalogowanych: 56
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Zakrzewski w wielkim finale!

Piątek, 26 kwietnia 2013, 2:09
Aktualizacja: 12:26
Autor: Przemo
Warszawa: Zakrzewski w wielkim finale!
Fot. archiwum
W bratobójczym pojedynku półfinałowym Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma, Ireneusz Zakrzewski (Janik Boks Jelenia Góra) pokonał Tomasza Jabłońskiego 13:6.

Trener kadry Polski Hubert Migaczew nie stanął w narożniku żadnemu z chłopaków, był to bratobójczy pojedynek i żadnego z pięściarzy nie chciał faworyzować.

- Pierwsze rundy stresowałem się, żeby nie był spięty, ale pod koniec pierwszej wyluzowałem. Zdecydowanie spokojniejsza walka niż dwie poprzednie, już tak nie latała noga, troszeczkę się oszczędzał, więcej klinczował. Zaboksował mądry, seniorski boks, po prostu go ograł. Irek miał swój dzień, z taką formą pokonałby mistrza olimpijskiego - powiedział Rafał Janik.

Piątkowa gala finałowa odbędzie się na warszawskim Torwarze, transmisja na żywo w Polsat Sport od godz. 20:00. Zakrzewski zmierzy się z Anglikiem Antonym Fowlerem.

- Obejrzałem dwie walki Anglika, to bardzo mocny zawodnik, nie będzie łatwo. Bardzo dobrze dystansuje, ma szybkie ciosy prawy i lewy prosty, ma bardzo dobry prawy kontrujący, składa te ciosy nad ręką - ocenił finałowego rywala trener Irka Zakrzewskiego.

Zapraszamy do obejrzenia walki półfinałowej Zakrzewski vs Jabłoński na kanale bokser.org (od 1h38m36s):

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
302
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
35%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
15%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
25%
Różnie, to zależy od pory dnia
25%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Inne wydarzenia
Szalona walka z czasem "historyków"
 
Aktualności
Otwarcie Parku Rowerowego na osiedlu Czarne
 
Aktualności
Fontanna w Parku Norweskim jak nowa
 
Kultura
Maja Bogucka w jeleniogórskiej filharmonii
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group