Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8386
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakończenie wakacji z JSM

Niedziela, 5 września 2021, 6:39
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zakończenie wakacji z JSM
Fot. WAC
Wzorem poprzednich lat, Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa była podczas wakacji organizatorem zajęć sportowych i artystycznych dla dzieci. Finałem akcji „Wakacje z JSM” był festyn, który odbył się wczoraj (4.09) na placu przy ul. Noskowskiego na jeleniogórskim Zabobrzu.

Podczas imprezy na dzieci, poza odbywającym się jak co roku turniejem piłki nożnej oraz pokazami tanecznymi, czekały liczne atrakcje. Były to między innymi: fotobudka, pokazy pierwszej pomocy, warsztaty botaniczno – zielarskie, zajęcia plastyczne, darmowa wata cukrowa oraz popcorn i malowanie twarzy. O dobry humor dbał klown Rufi Rafi.

Tegoroczną edycję akcji „Wakacje z JSM” uważam za udaną – mówi Marta Chreścionko z Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Poza zajęciami tanecznymi organizowanymi przez Szkołę Tańca Kurzak – Zamorski oraz piłkarskimi odbywającymi się pod okiem trenerów z klubu Lotnik Jeżów Sudecki na dzieci czekało kilka nowych propozycji. Były to przede wszystkim zajęcia kolarskie prowadzone przez trenera Mai Włoszczowskiej Krzysztofa Zalewskiego oraz medalistkę mistrzostw Polski Natalię Frątczak. Ponadto dzieci brały udział w zajęciach plastycznych oraz teatralnych pod kierunkiem Eweliny Wójtowicz oraz Małgorzaty Osiej - Gadziny. Nowością były też warsztaty zielarskie prowadzone przez „Zielony Wulkan”, podczas których dzieci robiły ziołomagnesy na lodówkę oraz mydełka. Mimo że aura w sierpniu nie była zbyt łaskawa, to my mieliśmy szczęście i z reguły trafialiśmy na okienko pogodowe. Tylko raz, z powodu padającego deszczu musieliśmy przełożyć zajęcia na inny termin.

Twoja reakcja na artykuł?

12
67%
Cieszy
2
11%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
147
Tak
31%
Nie
63%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group