Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Zakończenie sezonu w biegach na orientację w Jagniątkowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Ponad 60 zawodników z Dolnego Śląska wzięło udział w XII Pucharze Paulinum w biegach na orientację w Jeleniej Górze – Jagniątkowie, który kończył sezon tegorocznych startów w tej dyscyplinie.

Znaczące sukcesy odnieśli zawodniczy MKS Paulinum.
W kategorii K – 10 wygrała Wiktoria Wierzba przed Paulą Domańską. W K – 12 trzecie miejsce zajęła Joanna Jankowska. W M – 12 najlepszym był Patryk Ligocki, w M – 14 Mateusz Dzioba, a Maciej Nowak był czwarty. W M - 16 drugi był Kacper Klimkiewicz, a trzeci Tadeusz Matyja. W M – 18 wygrał Michał Kalata, przed Łukaszem Mostkiem, Rafałem Matyją, który zająl czwarte miejsce.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka