Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 4911
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakończenie kadencji bez fajerwerków

Środa, 5 listopada 2014, 7:34
Aktualizacja: Czwartek, 6 listopada 2014, 7:56
Autor: Angela
Jelenia Góra: Zakończenie kadencji bez fajerwerków
Fot. Angela
Z kilkoma słowami podziękowań za czteroletnią pracę radnych, ale bez większej „pompy” przebiegła wczoraj (4.11) najprawdopodobniej ostatnia w tej kadencji sesja Rady Miejskiej w Jeleniej Górze. Przewodniczący Leszek Wrotniewski na początku obrad przypomniał najważniejsze sprawy i wydarzenia minionych czterech lat.

Każdy z radnych otrzymał pamiątkowe podziękowanie napisane przez przewodniczącego rady Leszka Wrotniewskiego, w którym czytamy: „Z okazji zakończenia VI kadencji Rady Miasta Jeleniej Góry składam wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę dla dobra społeczności lokalnej w mijającej kadencji 2010-2014. Dziękując za wysiłek włożony na rzecz naszego miasta życzę samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym”.

Przewodniczący przypomniał też, że pierwsza sesja robocza tej kadencji odbyła się 2. grudnia 2010 roku, a w radzie – oprócz obecnego składu - zasiadali jeszcze: W.Tomera, E.Duziak, J.Lenard, Z.Czernow i H.Papaj.
Funkcję przewodniczącego rady przed L. Wrotniewskim sprawowali natomiast : Janusz Grodziński, Tomasz Kałużny, Jerzy Lenard i Hubert Papaj, a sekretarzem pierwszej sesji, podobnie jak ostatniej, był Krzysztof Kroczak.

Po skromnym podsumowaniu kadencji radni zajęli się sprawami bieżącymi, w omawianiu których tradycyjnie nie zabrakło emocji. O czym tam gorąco dyskutowano? O tym w kolejnych artykułach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group