Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7095
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakłócony koncert w Cieplicach

Wtorek, 18 lipca 2017, 12:23
Aktualizacja: 12:32
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zakłócony koncert w Cieplicach
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz kolejny w Parku Zdrojowym w jeleniogórskich Cieplicach odbyła się impreza z cyklu Letnich Koncertów Promenadowych, jednak nie pierwszy raz zabrakło ochrony lub interwencji straży miejskiej. Koncert grupy Camerata Pro był zakłócany przez jednego mężczyznę, który regularnie przeszkadza widzom w zabawie.

Dla jednych zabawne „wygibasy”, dla innych przeszkoda w uczestnictwie w koncercie, który skierowany jest głównie do kuracjuszy przebywających w Cieplicach. Mężczyzna, który nie po raz pierwszy przeszkadzał osobom zgromadzonym w Parku Zdrojowym (dzień wcześniej podobnie było przy zumbie) zdaje się być bezkarny. Jest monitoring w parku, ale interwencji brakuje – również organizator nie zgłasza zakłóceń odpowiednim służbom. Z koncertu muzyki filmowej w wykonaniu Camerata Pro, jedna z kobiet wracała w brudnych spodniach, bowiem mężczyzna wskoczył na ławkę w trakcie występu brudząc białe spodnie starszej pani. Interwencje innych uczestników koncertu nie dawały zamierzonych skutków i mężczyzna nadal przeszkadzał słuchaczom.

Camerata Pro to kwartet z nietypowym zestawem instrumentów: skrzypce, puzon, kontrabas i gitara. W zespole wystąpili: Ewa Antosik – skrzypce, Artur Nowak – puzon, Andrzej Kolasiński – gitara i Tomasz Iwanek – kontrabas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group