Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2465
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakaz kontrolowany

Środa, 7 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 7 marca 2007, 17:26
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Zakaz kontrolowany
Fot. SM
Strażnicy miejscy i policjanci zapowiadają szczególny nadzór zamkniętego przejścia dla pieszych przy ulicy Jana Pawła II u wlotu Paderewskiego.

Przejście – jak informowaliśmy – ostatecznie zlikwidowano we wtorek. Jeszcze w środę trwały roboty drogowe przy instalacji ogrodzenia uniemożliwiającego przechodzenie na drugą stronę ruchliwej obwodnicy.
Jednak zniknięcie tego punktu z drogowej mapy Jeleniej Góry nie oznacza ulgi dla mundurowych. – Przeciwnie: możemy mieć więcej problemów z powodów ludzi, którzy zechcą, mimo barier i ogrodzenia, przejść przez ulicę – mówią.

– Straż miejska będzie prowadziła intensywne kontrole tego rejonu z uwagi na możliwość przechodzenia nad siatką przez osoby, które nieprzystosowany się do nowych warunków komunikacji pieszej – zapowiedział mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy SM.

Podobne działania już dziś prowadziła policja. Jak się dowiedzieliśmy w pobliżu będzie obecny radiowóz, a funkcjonariusze wyłapią i ukarzą mandatami tych, którzy zakaz złamią.
Mundurowi zwrócą szczególną uwagę na uczniów pobliskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (byłej „budowlanki”), którzy będą usiłowali chodzić na skróty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group