Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7594
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zagrożenie minęło, a worki z piaskiem zostały...

Czwartek, 13 maja 2021, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zagrożenie minęło, a worki z piaskiem zostały...
Fot. Czytelnik
Z prośbą o interwencje dotyczącą worków z piaskiem, blokujących przejście chodnikiem przy drodze łączącej Zabobrze z Jeżowem Sudeckim zwrócił się do naszej redakcji pan Tadeusz.
Podczas ostatnich intensywnych opadów deszczu, które miały miejsce ponad tydzień temu - u zbiegu ulic: Małcużyńskiego, Kiepury, nieopodal wjazdu do sklepu Dino - zostały ułożone na chodniku worki z piaskiem – opisuje nasz Czytelnik. - Pozostają tam do dziś, blokują swobodny ruch pieszych i stwarzają niebezpieczną sytuację dla kierujących, gdyż korzystający z chodnika wchodzą na jezdnię. Kto je tam ułożył i kto powinien je posprzątać? - pyta.
Worki zostały ułożone w tym miejscu przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej – informuje Artur Chmielewski ze Straży Miejskiej. - Zrobili to na zlecenie Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta, aby wody deszczowe nie zalewały pobliskiej posesji. Ta zapora lada dzień zostanie usunięta, a zobowiązało się do tego kierownictwo pobliskiego marketu Dino.

Twoja reakcja na artykuł?

7
28%
Cieszy
12
48%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
5
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group