Wtorek, 28 marca
Imieniny: Anieli, Jana
Czytających: 7854
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zagłosuj na Artystyczną Galerię Izerską

Piątek, 9 listopada 2012, 7:52
Aktualizacja: 7:56
Autor: Mea
Region: Zagłosuj na Artystyczną Galerię Izerską
Fot. organizator
Jeszcze tylko przez kilka dni, bo do 13 listopada, trwa konkurs „Samorządowe Notowania Europejskie", w którym bierze udział Artystyczna Galeria Izerska z Kromnowa. Nagroda to między innymi możliwość publikowania przez pół roku wiadomości na głównej stronie PAP–u, a to świetna promocja nie tylko dla Gminy Stara Kamienica, ale również dla regionu jeleniogórskiego.

Artystyczna Galeria Izerska powstała dzięki projektowi „Rewitalizacja zabytkowego kościoła poewangelickiego w Kromnowie, Gmina Stara Kamienica z przeznaczeniem na Artystyczną Galerię Izerską”. Wyremontowany i ożywiony zabytkowy obiekt kultury sakralnej służy jako nowoczesny ośrodek kultury silnie integrujący społeczność lokalną i silnie oddziałujący na region i zagranicę. Obecnie to miejsce działania kultury ludowej, skupiające twórców ludowych, amatorów i profesjonalistów, a także przedstawicieli wszystkich dziedzin sztuki z muzyką i filmem włącznie. Ambicją pomysłodawców Artystycznej Galerii Izerskiej jest stworzenie na jej bazie artystycznego forum, sprzyjającego organizowaniu plenerów, konferencji, festiwali muzycznych, filmowych i teatralnych, wystaw dzieł sztuki oraz nowości wydawniczych.

Konkurs zorganizowany został przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej
w ramach projektu „Enter Europa”.

Swój głos możesz oddać tutaj:
http://www.eurofundusze.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=konkurs&dz=redakcyjne.eurofundusze.konkurs&_CheckSum=-1137838819

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
1004
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group