Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4229
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaginęła Wanda Gano

Piątek, 10 października 2014, 11:27
Aktualizacja: Niedziela, 12 października 2014, 0:53
Autor: 112
Jelenia Góra: Zaginęła Wanda Gano
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci poszukują 60 –letniej Wandy Gano, zamieszkałej w Jeleniej Górze przy ul. Spółdzielcza. Kobieta ostatni widziana była 9. października około godziny 12.10 w oknie mieszkania. Zaginiona cierpi na zaniki pamięci.

Wanda Gano ma z wyglądu 60 lat, ok. 165 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, włosy ma krótkie, czarne, oczy niebieskie, twarz kwadratową. Kobieta nie posiada stałego uzębienia, ma ciemną brodawkę na podbródku. Nie wiadomo, jak była ubrana w dniu zaginięcia.

- Prosimy osoby, które posiadają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę poszukiwawczą w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5 osobiście, bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-406, 75/75-20-326, 75/75-20-150, albo pod numer alarmowy policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
729
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
14%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group