Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 7747
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaginął Jarosław Komorek. Czy ktoś wie, gdzie jest?

Piątek, 9 stycznia 2015, 11:56
Aktualizacja: Sobota, 10 stycznia 2015, 10:43
Autor: Jel
Jelenia Góra: Zaginął Jarosław Komorek. Czy ktoś wie, gdzie jest?
Fot. Archiwum Rodzinne
Rodzina i policja poszukują 35–letniego Jarosława Komorka, zamieszkałego przy ul. Granicznej w Jeleniej Górze. Mężczyzna wyszedł wczoraj (8.01) z domu między godziną 8.00 i 8.30. Ostatni raz był widziany wczoraj po godz. 8.30 w okolicy Urzędu Skarbowego przy ul. Wolności. Szedł najprawdopodobniej do centrum miasta.

Mężczyzna ubrany był w brązową skórzaną kurtkę, szary sweter i brązowe buty trekkingowe. Nie zabrał z domu ani telefonu komórkowego, ani dokumentów.

Osoby dysponujące informacjami, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Jarosława Komorka proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Jeleniej Górze pod numerem tel. 75 752 00 64 lub o tel. na numer alarmowy 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
1023
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Wojcieszyce: młodzi kierowcy mieli sporo szczęścia
 
112
Wjechała w barierki na moście
 
Jelonka wczoraj
Jelenia Góra 100 lat temu i hotel "Pod Brązowym Jeleniem"
 
112
Do rowu przed Przełęczą Kowarską
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group