Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaginął Andrzej Poleszczuk. Czy ktoś wie, gdzie jest?

Środa, 5 czerwca 2013, 9:52
Aktualizacja: 14:13
Autor: 112
Jelenia Góra: Zaginął Andrzej Poleszczuk. Czy ktoś wie, gdzie jest?
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze poszukują 33–letniego Andrzeja Poleszczuka, zamieszkałego przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna po raz ostatni raz widziany był 2 czerwca br. na ulicy Wiejskiej około godziny 20.00.

Andrzej Poleszczuk ma 175 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy ma ciemne, krótko obcięte, oczy zielone, twarz okrągłą, nos krzywy po licznych złamaniach. Zaginiony ma liczne tatuaże, m.in. na tyle głowy - wizerunek nietoperza z rozłożonymi skrzydłami, na lewym przedramieniu , tzw. tribala, a na plecach wizerunek Matki Boskiej. Posiada też liczne blizny.

Andrzej Poleszczuk w dniu zaginięcia ubrany był w czarne dresowe spodnie, kurtkę ortalionową w kolorze khaki. Na głowie mógł mieć czarną czapkę z daszkiem.

- Prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego o zgłoszenie się osobiście w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5, bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-150 , 75/75-20-406, a także pod numer alarmowy policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group