Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5934
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zadaj pytanie kandydatom do Sejmu i Senatu

Piątek, 23 września 2011, 8:44
Aktualizacja: Czwartek, 29 września 2011, 11:54
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zadaj pytanie kandydatom do Sejmu i Senatu
Fot. ....
Na 29 września br. zaplanowana jest pierwsza debata społeczna „Masz Głos Masz Wybór” już piąty rok z rzędu organizowana przez Karkonoską Koalicję Organizacji Pozarządowych wraz z Fundacją im. Stefana Batorego i Stowarzyszeniem „Szkoła Liderów”. Kandydaci odpowiedzą na pytania mieszkańców, które można przesyłać na adres biuro@kson.pl.

Pierwsze ze spotkań, które odbędzie się 29 września w godz. 17.00 -19.00, zgromadzi kandydatów na senatorów. Debata odbędzie się w sali konferencyjnej JCIiER w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 24.

Drugą debatę z kandydatami na posłów zaplanowano na czwartego października br. w tych samych godzinach w sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej przy ul. Piłsudskiego 60.

- Każde ze spotkań zakłada trzy tury pytań. Najpierw pytania zostaną zadane przez Organizację Pozarządowe. Druga tura będzie dotyczyła widzów zgromadzonych na sali, a trzecia, największa tura pytań będzie pochodziła od mieszkańców Jeleniej Góry. Te pytania można kierować na adres e- mailowy: biuro@kson.pl. Chcemy, by były to pytania najbardziej nurtujące jeleniogórzan – mówi Stanisław Schubert, prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, członek Karkonoskiej Koalicji Organizacji Pozarządowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group