Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3382
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zacięta tenisowa rywalizacja

Wtorek, 21 czerwca 2016, 13:20
Aktualizacja: 13:22
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Zacięta tenisowa rywalizacja
Fot. użyczone
W miniony weekend odbyła się już piąta edycja turnieju tenisowego dla dzieci i młodzieży z Akademii Tenisowej Fun&Play w Jeleniej Górze. Na starcie stanęło 40 osób – podopiecznych trenera Pawła Skoczka. Rywalizowali ze sobą w pięciu kategoriach wiekowych.

Swoje umiejętności na korcie tenisowym prezentowali zarówno najmłodsi, jak i młodzież, która pokazała zgromadzonym kibicom wiele zaciętych i wyrównanych pojedynków. Każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowymi medalami, dla najlepszych czekały nagrody rzeczowe i puchary.
Licznie przybyli rodzice z uśmiechem obserwowali poczynania swoich pociech. Specjalne podziękowania należą się partnerom oraz sponsorom Akademii Tenisowej Fun&Play- Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu, firmie Dragon Sports, państwu Kozłowskim oraz Pawłowi Silko za uwiecznienie zmagań na zdjęciach.

Widoczna frekwencja oraz zaangażowanie uczestników gwarantuje emocje w kolejnych turniejach, które odbywają się cyklicznie.
Szczegółowe informacje na temat szkolenia trenera Pawła Skoczka pod numerem telefonu 505406123 oraz www.facebook.com/JGtenis

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group