Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6080
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KAMIENNA GÓRA: Zabrali pieniądze, pobili kobietę

Środa, 12 stycznia 2011, 9:50
Aktualizacja: 9:51
Autor: KPP
Kara do 12 lat więzienia grozi mężczyznom, którzy okradli jedną z mieszkanek Kamiennej Góry i pobili ją. Dwóch sprawców trafiło na trzy miesiące do aresztu tymczasowego.

Czterdziestoletnia mieszkanka gminy Kamienna Góra sprzedała telewizor za 1200 złotych i z pieniędzmi powróciła do domu. W mieszkaniu czekał na nią były konkubent z dwoma kolegami. Gdy tylko weszła do środka, dwóch młodych mężczyzn zażądało pieniędzy. Doszło do szarpaniny. Kobieta po kilkunastu ciosach oddała plecak, w którym miała wszystkie pieniądze. Mimo to dalej była bita. Trwało to przez blisko pół godziny. Pokrzywdzona skorzystała z chwili nieuwagi napastników i udało jej się uciec oraz powiadomić policję – informuje asp. Waldemar Oszmian, oficer prasowy policji kamiennogórskiej.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych w pobliskim barze. Jak się okazało, poza pieniędzmi mężczyźni zabrali również elektronarzędzia, które zostały odzyskane przez policjantów. Wobec dwóch z mężczyzn zastosowano już tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group