Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Zabrali pieniądze, pobili kobietę

Audio

Czytaj na głos

Autor: KPP 1 min czytania

Kara do 12 lat więzienia grozi mężczyznom, którzy okradli jedną z mieszkanek Kamiennej Góry i pobili ją. Dwóch sprawców trafiło na trzy miesiące do aresztu tymczasowego.

Czterdziestoletnia mieszkanka gminy Kamienna Góra sprzedała telewizor za 1200 złotych i z pieniędzmi powróciła do domu. W mieszkaniu czekał na nią były konkubent z dwoma kolegami. Gdy tylko weszła do środka, dwóch młodych mężczyzn zażądało pieniędzy. Doszło do szarpaniny. Kobieta po kilkunastu ciosach oddała plecak, w którym miała wszystkie pieniądze. Mimo to dalej była bita. Trwało to przez blisko pół godziny. Pokrzywdzona skorzystała z chwili nieuwagi napastników i udało jej się uciec oraz powiadomić policję – informuje asp. Waldemar Oszmian, oficer prasowy policji kamiennogórskiej.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych w pobliskim barze. Jak się okazało, poza pieniędzmi mężczyźni zabrali również elektronarzędzia, które zostały odzyskane przez policjantów. Wobec dwóch z mężczyzn zastosowano już tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka