Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 7720
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Zabrali kartę znajomej i płacili nią za zakupy

Sobota, 11 października 2014, 8:42
Aktualizacja: 0:47
Autor: 112
Kowary: Zabrali kartę znajomej i płacili nią za zakupy
Fot. 112
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 21– i 23–lata, którzy wykorzystali okazję podczas towarzyskiego spotkania i przywłaszczyli kartę bankomatową, a następnie płacili nią za zakupy. Posłużyli się nią trzy razy.

Do zdarzenia doszło 30 września br. w jednym z mieszkań w Kowarach. Mężczyźni przyszli z wizytą do brata pokrzywdzonej. Będąc w mieszkaniu , wykorzystali jej nieuwagę i zabrali jej kartę bankomatową. Policjanci ustalili, że zatrzymani posłużyli się nią trzy razy płacąc za drobne zakupy , korzystając z możliwości zapłaty w sposób zbliżeniowy.

- Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że jej karta zniknęła, powiadomiła o tym policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz po przejrzeniu monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali obu mężczyzn jako podejrzewanych o te przestępstwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
485
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
28%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Cztery rozwiązania gdy boli kolano – uniknij operacji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Tragedie i dramaty
Cios nożem w brzuch podczas walki bezdomnych o materac
 
Pieniądze
Nagroda dla firmy Kada
 
Turystyka
Pamięć o radnym została na szlaku do Perły Zachodu
 
Aktualności
Wenecja u stóp Karkonoszy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group