Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Zabrakło alkoholu – próbował go ukraść

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który próbował włamać się do jednego z jeleniogórskich dyskontów spożywczych po alkohol. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

reklamy

1 maja około godziny 22.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu włamania do jednego ze sklepów. Z informacji wynikało, że mężczyzna próbuje wyważyć drzwi do obiektu.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zauważyli wybitą w drzwiach wejściowych szybę, a obok nich leżącą kostkę brukową, która najprawdopodobniej posłużyła sprawcy do jej wybicia. Policjanci ruszyli na poszukiwanie osoby podejrzewanej o popełnienie tego czynu. W okolicach sklepu zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. 20-latek przyznał się do próby włamania. Oświadczył, że tego dnia spożywał z kolegami alkohol i kiedy zabrakło trunku postanowił włamać się do sklepu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka