Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4113
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zabił w pijanym widzie – stanie przed sądem

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 8:00
Aktualizacja: 14:24
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Zabił w pijanym widzie – stanie przed sądem
Fot. Archiwum
W lutym 2015 roku został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za znęcanie się nad babcią, a kilka miesięcy później śmiertelnie pobił swoją konkubinę. Mowa o 31–letnim Aronie K. W ostatnich dniach do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze wpłynął akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi Kamiennej Góry. Grozi mu dożywocie.

Jak ustaliła prokuratura, Aron K. i jego konkubina Małgorzata byli parą od kilku miesięcy. Mieszkali razem w lokum zamordowanej. Często pili razem alkohol, po którym dochodziło do awantur. Ich prowokatorem miał być Aron K., który nie tylko nadużywał alkoholu, ale również był uzależniony od narkotyków i leków.

15 listopada ub. roku po kolejnych libacjach alkoholowych, w ich mieszkaniu znowu doszło do awantury, podczas której Aron K. śmiertelnie pobił poszkodowaną. Po zajściu wezwał pogotowie, ale na ratunek było już za późno. Kobieta nie przeżyła. Zatrzymany przez policjantów Aron K. miał 1,8 promila alkoholu. Oskarżony przyznał się do winy, ale przekonywał, że nie chciał zabić i nie pamięta jak doszło do śmiertelnego pobicia.

Mimo że był pijany, a wcześniej leczył się psychiatrycznie i był na odwyku narkotykowym, biegli sądowi uznali, że był w stanie przewidzieć swoje działanie na podstawie wcześniejszych doświadczeń. Dlatego grozi mu 25 lat więzienia lub dożywocie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group