Sobota, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5906
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zabił sąsiada

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 7 lipca 2007, 13:26
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Tragiczny skutek awantury przy alkoholu.

Przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze znajdzie finał sprawa zabójstwa, do którego doszło 20 grudnia minionego roku w Bogatyni. Na ławie oskrżonych zasiądzie 34-letni Tomasz J., który podczas libacji alkoholowej zabił swojego sąsiada, 72-letniego Leona B.

Feralnego dnia mężczyźni spotkali się, aby razem opróżnić kilka butelek wódki. – W pewnym momencie doszło do awantury, podczas której Tomasz J. zaczął bić pokrzywdzonego pięściami po głowie i twarzy – poinformowała prok. Ewa Węglarowicz-Makowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Napastnik nie ograniczył się tylko do bicia. Dusił ofiarę i kopał w okolice klatki piersiowej. Skutek pobicia był fatalny: Leon B. miał połamane z przemieszczeniami żebra, złamany mostek, liczne obrażenia głowy i szyi. Z tego powodu doznał obustronnej odmy oraz krwotoku do jamy opłucnej i zmarł.

Tomasz J., któremu postawiono zarzut morderstwa, zaprzeczył, że chciał zabić Leona B. Przyznał się natomiast do pobicia mężczyzny.
Bandyta został tymczasowo aresztowany. Zbadali go psychiatrzy, którzy uznali, że w chwili popełnienia czynu miał pełną zdolność do rozpoznawania jego znaczenia i kierowania swoim postępowaniem.

Niebawem zacznie się proces Tomasza J. Grozi mu kara od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Łowca byków 7-07-2007 12:26
A co dziadkowi to już koledzy poumierali, że z gównirzem zasiadł do gorzałki? Za swoją głupotę niestety zapłacił życiem. Wódka w nadmiarze – cieszą się grabarze.
~SKĄPIRADŁO 7-07-2007 15:52
Znowu następny DARMOZJAD–NIERÓD będzie długo żył za pieniądze NASZE czyli podatników. MY POLSCY PODATNICY ciągle na DOROBKU finansujemy DARMOZJADÓW z różnych dziwnych Partii Politycznych jak rownież STOWARZYSZEŃ lokalnych wchodzących podstępnie na SCENĘ POLITYCZNĄ czego przykładen jest w Jeleniej Górze WSPÓLNE MIASTO . Odezwa do internautów ZJEDNOCZMY się na portalu JELONKA.COM. Ja też mam pojemny brzuszek i GARDZIOŁKO tyż pojemne . A "bachory" do roboty a nie ciągnąć z MATKI – RADNEJ bezrzdnej lub OJCA – niedojdy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group