Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 3821
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zabij nudę grą w Książnicy Karkonoskiej

Sobota, 7 lutego 2009, 8:45
Aktualizacja: 8:45
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zabij nudę grą w Książnicy Karkonoskiej
Fot. TEJO
Dla miłego spędzenia wolnego czasu albo sprawdzenia swoich umiejętności komputerowego gracza – powodów by skorzystać z nowo powstałego salonu gier w Książnicy Karkonoskiej jest wiele. W budynku przy ulicy Bankowej 27 dzieci i młodzież będą bowiem mogli rozgrywać komputerowe potyczki we wszystkie środy, czwartki i soboty.

W kafejkach komputerowych dzieci i młodzież czują się dość dobrze, ale Książnica Karkonoska poza dobrym samopoczuciem funduje graczom bezpieczeństwo, 42-calowy monitor, wiele ciekawych i znanych gier, konsolę do gier video Xbox 360 oraz cotygodniowe turnieje.

– U nas wszyscy pasjonaci gier komputerowych mogą się spotkać, pograć ze sobą, uczestniczyć w turniejach piłkarskich i nie tylko – mówi Rafał Przyszlak z Książnicy Karkonoskiej. – Ale przede wszystkim chodzi nam o stworzenie jeleniogórskiej ligi graczy. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się do naszej zabawy i sprawdzenia oraz doskonalenia swoich umiejętności.

We środy i czwartki salon gier można odwiedzać w godzinach 12 – 18, a w soboty 10 – 14.00. Więcej informacji jest dostępne na stronie Książnicy Karkonoskiej w zakładce aktualności – imprezy.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group