Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 5600
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabawne "Przyjęcie"

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 12:27
Aktualizacja: Wtorek, 9 kwietnia 2019, 7:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zabawne "Przyjęcie"
Fot. Przemek Kaczałko
W niedzielny wieczór (7.04) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze wystąpił Kabaret Czesuaf. Artyści z Poznania wyróżniają się na kabaretowej scenie Polski i każdy doświadczył skeczu, przy którym nie potrafił powstrzymać śmiechu.
„Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka - zapowiadali organizatorzy

Jak zapowiadali, tak było. Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze, Maciej Nowaczyk i Olga Łasak już na starcie złapali świetny kontakt z publicznością, a furorę robił "szop". Skecze dotyczące "Korony królów" i wielu innych wątków - doskonale poprawiały nastrój zgromadzonych w cieplickim teatrze.

Kabaret Czesuaf od 2002 roku rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas dał się poznać jako sprawny obserwator rzeczywistości, który zawsze potrafi zaskakiwać publiczność świeżymi pomysłami. Kabaret stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych. W pamięć widzów zapadły m.in. takie skecze jak „Mowa Nienawiści”, „Wolna niedziela” i „Ferie w Zakopanem” - dodają organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group