Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7502
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabawa na medal i moc atrakcji w Okrąglaczku

Wtorek, 2 czerwca 2015, 8:32
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2015, 8:08
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Zabawa na medal i moc atrakcji w  Okrąglaczku
Fot. MT
Z okazji Dnia Dziecka w jeleniogórskim Przedszkolu „Okrąglaczek” odbył się wczoraj (1.06) rodzinny festyn pod hasłem „Sport to zdrowie”. W programie znalazło się wiele atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców.

Głównym celem festynu była dobra zabawa, ale też zachęcenie dzieci i dorosłych do aktywności fizycznej. Do hasła przewodniego nawiązywały zadania, które rodziny miały wykonać na poszczególnych stacjach. Wiele emocji wzbudził turniej gry w „zbijaka” rozegrany przez mamy przedszkolaków.

Ponadto podczas festynu wystąpiły grupy taneczne ze Szkoły Tańca „Kurzak- Zamorski” i przedszkolaki z grupy Skrzaty. Wśród atrakcji znalazły się również: malowanie twarzy, loteria fantowa, galeria prac dziecięcych i miasteczko ruchu drogowego.

Pokrzepieniem dla zmęczonych zmaganiami sportowymi uczestników był bigos, pieczone kiełbaski, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz ciastka i napoje.

Rada Rodziców oraz grono pedagogiczne szczególne podziękowania kierują dla rodziców i wszystkich sponsorów za pomoc w organizacji festynu oraz pyszne ciasta! Dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie sal oraz wycieczki dla dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
37
Coraz lepiej
19%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
35%
Nie najlepiej
24%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group