Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8258
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Za uśmiech dzieci

Czwartek, 7 grudnia 2006, 0:00
Autor: Angelika Grzywacz
Jelenia Góra: Za uśmiech dzieci
Fot. Angelika Grzywacz, KMP
Policjanci przez trzy tygodnie zbierali pieniądze dla najmłodszych z Domu Dziecka TIS. Dzieci podziękowały mundurowym ogromną radością.

Jeleniogórska policja już kolejny raz objęła honorowym patronatem imprezę mikołajkową w jeleniogórskim domu dziecka. Funkcjonariusze przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na terenie wszystkich komisariatów policji. Policjanci i pracownicy policji przez trzy tygodnie dobrowolnie wpłacali na rzecz dzieci z domu dziecka pieniądze. Za zebraną kwotę zakupili nagrody praktyczne oraz zabawki.

- Kupiliśmy łóżeczka, klocki lego, maskotki i słodycze – mówi nadkom. Edyta Bagrowska.
Przedstawiciele policji pojawili się również na imprezie mikołajkowej w środę po południu. Wspólnie z dziećmi bawili się, rozmawiali i świętowali. Jak mówią: aby zobaczyć uśmiech dzieci.

– Nie tylko jako policja, ale również jako zwykli ludzie chcieliśmy zrobić coś dla innych – zaznacza nadkom. E. Bagrowska. – A wiemy, że warto, bo dzieci wiedzą, jak się odwdzięczyć i jak podziękować.

Rzeczywiście dla funkcjonariuszy policji i dla wszystkich tegorocznych swoich mikołajów dzieci z domu dziecka TIS przygotowały nie lada prezent. Dały od siebie to, co w życiu najcenniejsze. Uśmiech i radość, których podczas środowego rozdania prezentów nie brakowało.

Szaty świętego Mikołaja założył Ryszard Kiełek, który w tę rolę wciela się już od 25 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
103
Tak
36%
Nie
60%
Nie wiem
4%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group