Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2256
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za uśmiech dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 7 grudnia 2006, 0:00
Autor: Angelika Grzywacz
Fot. Angelika Grzywacz, KMP
Policjanci przez trzy tygodnie zbierali pieniądze dla najmłodszych z Domu Dziecka TIS. Dzieci podziękowały mundurowym ogromną radością.

Jeleniogórska policja już kolejny raz objęła honorowym patronatem imprezę mikołajkową w jeleniogórskim domu dziecka. Funkcjonariusze przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na terenie wszystkich komisariatów policji. Policjanci i pracownicy policji przez trzy tygodnie dobrowolnie wpłacali na rzecz dzieci z domu dziecka pieniądze. Za zebraną kwotę zakupili nagrody praktyczne oraz zabawki.

- Kupiliśmy łóżeczka, klocki lego, maskotki i słodycze – mówi nadkom. Edyta Bagrowska.
Przedstawiciele policji pojawili się również na imprezie mikołajkowej w środę po południu. Wspólnie z dziećmi bawili się, rozmawiali i świętowali. Jak mówią: aby zobaczyć uśmiech dzieci.

– Nie tylko jako policja, ale również jako zwykli ludzie chcieliśmy zrobić coś dla innych – zaznacza nadkom. E. Bagrowska. – A wiemy, że warto, bo dzieci wiedzą, jak się odwdzięczyć i jak podziękować.

Rzeczywiście dla funkcjonariuszy policji i dla wszystkich tegorocznych swoich mikołajów dzieci z domu dziecka TIS przygotowały nie lada prezent. Dały od siebie to, co w życiu najcenniejsze. Uśmiech i radość, których podczas środowego rozdania prezentów nie brakowało.

Szaty świętego Mikołaja założył Ryszard Kiełek, który w tę rolę wciela się już od 25 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~cargum 7-12-2006 10:45
Już w tym miejscu nie jeden zginął, ile jeszcze trzeba wypadków, żeby to miejsce było bezpieczne? Może są przepisy mówiące ile w danym miejscu musi zginąć osób, żeby zbudować kładkę? Faktem jest, że ludzie łażą po ulicach jakby byli nieśmiertelni, a niektórzy kierowcy chyba biją życiowe rekordy prędkości kto pierwszy do świateł. Zycze wszystkim szczęścia na ulicach i chodnikach.
~do cargum od Mi(S)iek 7-12-2006 22:30
chłopie co ty wypisujesz?? i gdzie ty to wypisujesz... piszesz o jakiejś kładce w artykule o Mikołaju - pomocy dzieciom z domów dziecka... to nie ten artykuł człowieku... a co do tego artykułu to cieszę się że pomaga się dzieciom z domów dziecka, bardzo mnie to cieszy!!! Kocham dzieci po prostu... i cieszę się gdy są uśmiechnięte :))... BRAWO MUNDUROWI!!! POLICJA!!! :))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group