Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9387
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łysa Góra-Dziwiszów: Za nami trzecia edycja Łysogórek

Poniedziałek, 26 lipca 2010, 11:53
Aktualizacja: 21:22
Autor: Michał Rażniewski
Łysa Góra-Dziwiszów: Za nami trzecia edycja Łysogórek
Fot. Michał Rażniewski
Wczoraj odbyły się trzecie zawody w kolarstwie górskim z cyklu "Łysa Góra – Dziwiszów".

Wyścigi w różnych grupach wiekowych rozegrano przy dobrej pogodzie. Pomimo tego, że w ciągu ostatnich kliku dni padały deszcze, to trasa była w niezłym stanie. I pogoda dopisała. Było chłodno, ale nie padało i raz po raz zza chmur wychodziło słońce.

Łysogórska pętla została zmieniona; zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Nad ostatecznym jej kształtem na przyszłe miesiące i lata jeszcze popracujemy. W każdym razie chyba na zawsze pożegnamy się z bardzo mokrymi odcinkami - słynnymi przejazdami przez strumienie, poniżej dolnych stacji wyciągów. Bo podczas deszczowej pogody bywały bardzo trudne.

We wczorajszych zawodach wzięli udział zawodnicy z Legnicy, Złotoryi, Olszyny, Kamiennej Góry, Jeleniej Góry, Karpacza, Piechowic, Bolesławca, Podgórzyna, Wrocławia a także z Pasek nad Jizerou w Czechach.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Mateusz Materek, Weronika Mikołajczyk, Jan Ripa, Agnieszka Szwinta, Michał Barowicz, Patryk Piwnikiewicz, Karolina Cierluk, Rafał Ignaczak, Monika Strychar, Krzysztof Tyszecki, Maria Tyszecka, Andrzej Hernik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
711
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group