Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 6711
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Za nami 38. Rajd Elmot

Poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 13:40
Aktualizacja: Wtorek, 27 kwietnia 2010, 8:55
Autor: arec
Świdnica: Za nami 38. Rajd Elmot
Fot. K.Żurawski
W ubiegły weekend na trasach w okolicach Świdnicy odbywał się Krause 38. Rajd Elmot. Rewelacyjnie w drugiej rundzie Rajdowego Pucharu Polski spisali się Piotr Szczęśniak i Bartosz Nykiel z Automobilklubu Karkonoskiego, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli drugie miejsce.

Rywalizację w pierwszej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wygrał Tomasz Kuchar, który był najlepszy pierwszego i drugiego dnia i tym samym zwyciężył w klasyfikacji generalnej.

Emocjonująca walka toczyła się o drugie miejsce pomiędzy Michałem Sołowowem a Leszkiem Kuzajem. Ostatecznie lepszy był Sołowow.

Dobrze spisała się załoga Sławomir „Virnik” Jarek, Jarosław Hryniuk, która po dwunastym odcinku zajmowała 11 miejsce. Zawodnicy reprezentujący Automobilklub Karkonoski ostatecznie zajęli 18 miejsce w klasyfikacji końcowej.
Piotr „Herbi” Rudzki z pilotem Bartłomiejem Holdenmayerem w klasyfikacji końcowej zajęli 22 miejsce, a w klasie N 3 byli drudzy.

Świetnie w drugiej rundzie Rajdowego Pucharu Polski spisała się załoga Piotr Szczęśniak, Bartosz Nykiel, która w klasyfikacji końcowej zajęła 2 miejsce. Rywalizację wygrał Wojciech Chuchała.

Komplet wyników można znaleźć na www.rajdelmot.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group