Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2919
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Za cienka tafla – lodowisko zepsute

Wtorek, 20 listopada 2007, 7:18
Aktualizacja: 13:13
Autor: carioca
JELENIA GÓRA: Za cienka tafla – lodowisko zepsute
Fot. rylit
We wtorek po dwudniowej przerwie na powrót zostanie otwarta sztuczna ślizgawka w Parku Zdrojowym. Została zamknięta, ponieważ nieznany sprawca zrobił dziurę w lodzie i przedziurawił rurkę z płynem chłodzącym.

Obsługa przypuszcza, że do przykrego zdarzenia doszło podczas jazdy. Najpewniej ktoś nieumyślnie za mocno wbił łyżwę w taflę. I stało się. Lód miał tylko trzy centymetry grubości, więc o takie zdarzenie nie było trudno. Zielonkawy płyn chłodniczy skutecznie uniemożliwił korzystanie z atrakcji otwartej w miniony czwartek.

Po usunięciu awarii więcej czasu zajmie powtórne zmrażanie tafli, bo – jak na złość – ociepliło się. Poza tym obsługa chce, aby lód był dwa razy grubszy, co ma uniemożliwić podobne wpadki w przyszłości.

Jeleniogórzanie już widzą sporo mankamentów lodowiska. Najważniejszy to brak pomieszczenia na szatnię, gdzie można spokojnie zdjąć buty. Nie wszystkim podoba się także jakość łyżew. Niektórzy zauważają, że obsługa nie zawsze jest uprzejma…

Lodowiskiem zajmuje się Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Ślizgawka działa przy Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Cieplicach w godz. 10 – 21.Wstęp – 2 złote. Dzieci, emeryci i renciści wchodzą za darmo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group