Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7254
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Z zemsty podłożył „bombę”

Środa, 5 listopada 2008, 13:44
Aktualizacja: 13:44
Autor: TEJO
Drogo będzie kosztowało 27–latka zgłoszenie fałszywego alarmu o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednej z dyskotek. Pijany mężczyzna chciał się w ten sposób zemścić za to, że – ponieważ nadużył alkoholu – nie został wpuszczony do lokalu.

Do zdarzenia doszło w Świeradowie Zdroju. W minioną sobotę około godziny 22 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu został powiadomiony, że w jednej z dyskotek w Świeradowie Zdroju jest podłożona bomba.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Z dyskoteki ewakuowano 45 osób. Następnie policyjni minerzy sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Okazało się, że na terenie dyskoteki nie ma ładunku wybuchowego.

Niezwłocznie funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania dowcipnisia, który zgłosił fałszywy alarm. Już następnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim, 27 - letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Mężczyzna tłumaczył się, że chciał wejść do dyskoteki. Ponieważ był nietrzeźwy, nie został wpuszczony. Więc postanowił się odegrać…

Za tego typu czyn – zawiadomienie organów ścigania o niedopełnionym przestępstwie – grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 2. Ponadto, 27-latek ma zwrócić koszty akcji policyjnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group