Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 11066
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z zazdrości skatował rywala

Czwartek, 21 lutego 2013, 10:21
Aktualizacja: 10:23
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wtargnął do jednego z jeleniogórskich mieszkań i ciężko pobił uczestnika odbywającej się tam imprezy. Poszło o kobietę. Zatrzymany miał 2,64 promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło nad ranem 19 lutego br. w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Kiedy właścicielka mieszkania i jej trzech kolegów piło alkohol, przyszedł 29-latek, gdyż sądził, że w imprezie tej uczestniczy jego konkubina. Na miejscu okazało się, że kobieta wyszła wcześniej z imprezy, ale pozostał jej były 30-letni przyjaciel. Napastnik rzucił się na niego i pobił. Pokrzywdzony w stanie ciężkim trafił do szpitala.

- 29-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za ciężkie uszkodzenie ciała sprawcy grozi do 10. lat więzienia – informuje rzecznik KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
597
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
29%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak maksymalnie wykorzystać potencjał mózgu?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Płonie śmietnisko w Kostrzycy
 
Pogoda
Ciepły wieczór, w Jeleniej Górze 10 na plusie
 
112
Zderzenie Forda i Nissana w Radomierzu
 
Aktualności
Przeżyjmy to jeszcze raz – Jeleniogórska Dziesiątka
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group