Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 13884
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Z wizytą w krainie czekolady w Szkole 707

Czwartek, 14 marca 2013, 6:54
Aktualizacja: Piątek, 15 marca 2013, 8:16
Autor: Org
Region: Z wizytą w krainie czekolady w Szkole 707
Fot. Szkoła 707
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Szkoła 707 w Karpaczu zamieniła się wczoraj (13. marca br.) w czekoladową krainę, którą odwiedziły dzieci z okolicznych przedszkoli. Imprezę zainaugurowało anglojęzyczne przedstawienie „Hansel and Gretel”, przygotowanie przez uczestników warsztatów muzyczno–teatralnych, prowadzonych w Szkole707.

W słodkich zawodach sportowych brały udział dzieci z przedszkoli: Krokodyl Schnappi, Zaczarowany Parasol, Kraina Smyka oraz oddziału przedszkolnego przy Szkole 707. Zmagania dostarczyły uczestnikom wielu czekoladowych emocji; bieg z jajkiem i tabliczką czekolady, rozpoznawanie smaków z zawiązanymi oczami, przygotowanie czekoladowego collage i wiele innych. Jednak najważniejszym punktem programu była czekoladowa fontanna i owocowe szaszłyki dla „małych i większych łasuchów”.

Ponadto z ogromną przyjemnością zapraszamy na wielkanocne warsztaty plastyczne, które odbędą się dzisiaj (14.03) od godziny 12:30.

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
450
Pozytywnie
35%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
38%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Oto przyczyny lodowatych kończyn
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
 
Aktualności
Będzie się działo. 34. Finał WOŚP w regionie
 
Pogoda
Blisko pół metra śniegu na Śnieżce
 
Aktualności
Sztuczki Jakuba rozbawiły zebranych
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group