Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7810
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z „tulipanem” i nożem groził śmiercią

Wtorek, 8 kwietnia 2008, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który, tzw. „tulipanem” (czyli rozbitą butelką po piwie) oraz nożem groził pozbawieniem życia swojemu koledze. Agresor trafił do policyjnego aresztu.

W poniedziałek pod wieczór pokrzywdzony zgłosił oficerowi dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, że jego znajomy grozi mu rozbitą butelką i nożem pozbawieniem życia.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszoną interwencję, ustalili, że pomiędzy 25-letnim jeleniogórzaninem a jego znajomym na ulicy przed budynkiem wywiązała się kłótnia na tle wcześniejszych zatargów – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

25-latek w pewnym momencie rozbił butelkę po piwie i tzw. „tulipanem” zaczął grozić pokrzywdzonemu pozbawieniem życia, po czym skierował się do domu. Kiedy wrócił, 18-latek zauważył pod kurtką przedmiot przypominający nóż, którym ponownie zaczął mu grozić. Pokrzywdzony w obawie, że agresor może spełnić swoje groźby, powiadomił policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za kierowanie gróźb karalnych, za co grozi mu do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group