Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12545
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Teatrem im. Norwida i Jelonką.com na przedstawienia

Poniedziałek, 31 maja 2010, 9:44
Aktualizacja: 9:45
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Z Teatrem im. Norwida i Jelonką.com na przedstawienia
Fot. TEJO
„Przygody rozbójnika Rumcajsa” i „List” – to dwa kostiumowe widowiska Teatru im. C. K . Norwida, które w tym tygodniu wracają do repertuaru. Kto jeszcze tego nie widział, zobaczyć powinien. A kto już był, powtórka na pewno nie zaszkodzi!

Doskonałą okazją na wizytę w teatrze z najmłodszymi jest wtorkowy spektakl „Przygody rozbójnika Rumcajsa” z Igorem Kowalikiem w roli tytułowej. Wszak 1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Przed południem odbędzie się otwarcie wystawy prac w konkursie plastycznym ogłoszonym z okazji premiery sztuki w kwietniu tego roku. Będą też warsztaty teatralne dla Uniwersytetu Dziecięcego z Kowar. Na popołudniowy spektakl znanej bajki o dobrym zbóju i jego walce z Jaśnie Panem (godz. 18) Teatr Norwida ma dla Was dwa podwójne zaproszenia. Do odbioru w kasie pół godziny przed sztuką na hasło Jelonka.com.

Z kolei już w nadchodzący piątek w scenerii Dworu Czarne odbędzie się pierwszy po zimowej przerwie spektakl ubiegłorocznego hitu sezonu, komedii „List” A. Fredry z Jackiem Grondowym, Agatą Moczulską, Elwirą Hamerską-Kijańską, Tadeuszem Wnukiem i Igorem Kowalikiem. Rzadko grywana sztuka Fredry to zgrabna powiastka o miłości i zazdrości i tym, do czego nadmiar tych emocji może doprowadzić. Dla Czytelników – po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy spektakl. Do odbioru przed sztuką lub w Biurze Organizacji Widowni w teatrze w al. Wojska Polskiego. Hasło Jelonka.com

Inna propozycja TN to komedia psychologiczna „Dobrze” Tomasza Mana. Refleksyjna historia o spełnianiu marzeń wbrew przeciwnościom z fantastyczną kreacją Kazimierza Kraczkowskiego! Grają także Magdalena Kępińska, Jarosław Góral oraz Igor Kowalik. Dla Czytelników – podwójne zaproszenie. Początek sztuki 6 czerwca (niedziela) o godz. 19 na scenie studyjnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group