Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3869
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Sydney do Jeleniej Góry. The Sunpilots zagra w Oriencie

Poniedziałek, 7 listopada 2011, 11:30
Aktualizacja: 13:44
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Z Sydney do Jeleniej Góry. The Sunpilots zagra w Oriencie
Fot. Organizator
W najbliższy czwartek, 10 listopada w klubie muzycznym Orient Express mieszczącym się w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze wystąpi australijska formacja The Sunpilots grająca muzykę z pogranicza Indie i progressive rocka.

Czwartkowy koncert The Sunpilots w jeleniogórskim Orient Expressie to niewątpliwie gratka dla fanów mocnych rockowych brzmień, którzy szczególnie cenią sobie dynamizm, interakcję i żywiołowość sceniczną. Doskonałe teksty okraszone muzyką zbliżoną do klimatów The Cure, Pearl Jam, Radiohead czy The Rolling Stones a przy tym niezwykła umiejętność nawiązywania kontaktu z publiką – oto co charakteryzuje kapelę The Sunpilots, która przyjedzie do Jeleniej Góry prosto z Sydney.

– Australijskie The Sunpilots to zespół z wysokiej półki. Głośno o nim w magazynach The Brag i The Rolling Stone; w The Drum Media, Soundspace i wielu innych. Tym razem, kapela zagra u nas w Orient Expressie. A jak zagra? O tym musicie przekonać się sami – zachęca do udziału w koncercie Alicja Dusińska, właścicielka lokalu. Start, godz. 20.00. Bilety w cenie 25 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group