Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 18939
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobierzyce: Z sukcesami w Kobierzycach

Sobota, 19 czerwca 2021, 21:39
Aktualizacja: 21:44
Autor: MDvR
Kobierzyce: Z sukcesami w Kobierzycach
Fot. użyczone
Młode siatkarki UKS-u Sokoliki Janowice Wielkie znów błysnęły formą podczas przedostatniego w tym roku kalendarzowym turnieju z cyklu Volleymania Dolny Śląsk. Impreza została rozegrana w hali sportowej w Kobierzycach.

Dziewczęta z klas szóstych ponownie pokazały, że są w dolnośląskiej czołówce, stając na najwyższym stopniu podium. Drugi zespół klas szóstych zajął ostatecznie siódme miejsce. Siatkarki z klasy piątej zdobyły z kolei brązowe medale w swojej kategorii, a zespoły z klasy czwartej zajęły odpowiednio siódmą i dziewiątą lokatę. W zawodach wystartowało około 60 zespołów w różnych kategoriach. Ostatni turniej w tym roku szkolnym odbędzie się 20 czerwca w Twardogórze.

Nasze medalistki - klasa szósta: Zofia Gotowt, Oliwia Szeferowicz, Zuzanna Kozłowska, Agata Woźniak, klasa piąta: Oliwia Sasiela, Natalia Kusz, Lena Paluch oraz Maja Gapińska. Trenerem siatkarek jest Piotr Lesiński.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
880
Tak
70%
Nie
20%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Schronisko Pod Muflonem – najładniejsze w Sudetach?
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
 
Pieniądze
Nowa platforma dla firm z Karkonoszy
 
112
Pożar w Siedlęcinie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group