Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7081
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z piłką i pomponem

Poniedziałek, 2 września 2019, 6:07
Aktualizacja: Wtorek, 3 września 2019, 13:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Z piłką i pomponem
Fot. WAC
Na boisku przy ul. Noskowskiego w Jeleniej Górze odbył się wczoraj (1.09) finał wakacyjnej akcji, organizowanej przez Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową.

W ramach „Wakacji z piłka i pomponem” chłopcy w wieku 6 – 12 lat, dwa razy w tygodniu mogli brać udział w bezpłatnych treningach piłkarskich prowadzonych przez trenerów z Lotnika Jeżów Sudecki. W tym samym czasie dla dziewczynek przygotowano zajęcia taneczne, pod okiem instruktorem „ No Name Dance Studio”.

Na finał rozegrano turniej piłkarski, w którym wzięło udział pięć zespołów. Mecz rozegrali też najmłodsi piłkarze, którym towarzyszyli ich rodzice. W przerwach odbywały się pokazy cheerleaderek. Na dzieci czekała też darmowa wata cukrowa lub pop corn. Dodatkową atrakcją było miasteczko ruchu drogowego, przygotowane przez Straż Miejską.

Staramy się, aby integracja mieszkańców budynków JSM była jak najlepsza – mówi prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Mirosław Garbowski. - W tym roku ta akcja przeszła nasze oczekiwania. Myślę, że z każdym rokiem będzie się rozwijała i będziemy ją kontynuowali.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group