Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 8303
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Pawłem Zołoteńkim o „Mgle” i nie tylko

Piątek, 9 grudnia 2011, 12:28
Aktualizacja: 18:45
Autor: RED
Jutro (sobota) o godzinie 16 gościem Klubu Gazety Polskiej będzie Paweł Zołoteńki, jeleniogórzanin, były doradca szefa Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej.

Paweł Zołoteńki był jednym z narratorów w filmie „Mgła” nakręconym po Katastrofie rządowego tupolewa pod Smoleńskiem 10 IV 2010 roku. Doradzał śp. Władysławowi Stasiakowi, szefowi Kancelarii Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego – mówi radny Rafał Szymański z Prawa i Sprawiedliwości. Obydwaj zginęli wskutek tragedii w okolicach lotniska Siewiernyj.

Gość Klubu Gazety Polskiej jest rodowitym jeleniogórzaninem, absolwentem I LO im. Żeromskiego i Państwowej Szkoły Muzycznej im. Moniuszki. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie, z wykształcenia jest artystą muzykiem. Jest też absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie. Pracował w stołecznych urzędach i instytucjach, w tym w Sejmie RP. W ostatnich wyborach parlamentarnych kandydował w okręgu jeleniogórsko-legnickim z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group