Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6831
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Z orkiestrą i w orkiestrze” w Muzeum Przyrodniczym

Środa, 8 lipca 2015, 7:41
Aktualizacja: 7:43
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Z orkiestrą i w orkiestrze” w Muzeum Przyrodniczym
Fot. Organizator
W piątek (10.07) o godz. 18.30 w Muzeum Przyrodniczym (przy ul. Cieplickiej 11 A; w kompleksie pocysterskim), w ramach VIII Spotkań Muzycznych, odbędzie się koncert z cyklu “Z orkiestrą i w orkiestrze” w wykonaniu Karkonoskiej Wakacyjnej Orkiestry Kameralnej. Wstęp wolny.

Wystąpią: Kameralna Wakacyjna Orkiestra Karkonoska (KWOK-a), Symfoniczna Mała Orkiestra Karkonoska (SMOK) oraz wchodzący w ich skład soliści.

W skład zespołu wchodzą - pedagodzy i uczniowie szkół muzycznych: Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie oraz studenci UMFC, Państwowej Szkoły Muzycznej st. I im. Oskara Kolberga w Warszawie oraz Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

W programie m.in.: Grażyna Bacewicz, Johann Sebastian Bach, Charles Dancla, Jerry Herman, Julius Klengel i John Williams.

Organizatorzy: prof. dr hab. Ewa Marchwicka z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydawnictwo Edukacja XXI, MOKSiAL Szklarska Poręba, Grażyna Mażys-Jankowska - pedegog ZPSM nr 1, Anetta Baculewska-Owczynnikow - pedagog PSM st. I im. Oskara Kolberga oraz A. Owczynnikow – pedagog.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group