Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8469
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z KSON–em na Memoriał Kamili Skolimowskiej?

Środa, 26 lipca 2017, 8:07
Autor: KSON
Jelenia Góra: Z KSON–em na Memoriał Kamili Skolimowskiej?
Fot. Archiwum
We wtorek, 15 sierpnia Warszawie odbędzie się Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który podobnie jak w latach ubiegłych będzie imprezą integracyjną. Wstęp na trybuny jest bezpłatny. Jeleniogórski KSON organizuje wyjazd do stolicy.

LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej jest jednym z największych wydarzeń lekkoatletycznych w Polsce. Gwiazdami tegorocznej edycji są medaliści olimpijscy m.in. rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek, Piotr Małachowski czy młody i utalentowany zawodnik halowy, mistrz Europy Konrad Bukowiecki. Wystąpią także lekkoatleci z niepełnosprawnością. Sportowcy rywalizować będą w szeregu ciekawych konkurencji lekkoatletycznych: rzucie młotem, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą, skoku wzwyż, skoku o tyczce oraz biegach na 100 m i na 110 m przez płotki.

Organizatorzy przygotowują moc atrakcji nie tylko na stadionie, ale również w jego otoczeniu – na przybyłych czekać będzie wiele niespodzianek.

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych włącza się w to ważne dla środowiska wydarzenie organizując wyjazd do Warszawy. Wiąże to się niestety z kosztami opłaty za przejazd autokarowy. To około 100 zł za osobę.

- Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko osoby niepełnosprawne, do kontaktu z nami - mówi wolontariuszka Agnieszka Nowak z KSON-u. – Czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 75 75 242 54, mailowo na biuro@kson.pl. Można dzwonić na bezpłatną infolinię 800 700 025.

- W zależności od liczby zgłoszeń podejmiemy decyzję o organizacji wyjazdu. W każdym jednak przypadku w bezpłatne bilety wstępu na imprezę będzie się można zaopatrzyć w KSON-ie w terminie po 5 sierpnia - dodaje.

Szczegóły dotyczące imprezy na stronie: www.kson.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
395
Tak
11%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group