Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 7574
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z kradzionym autem w garażu

Czwartek, 16 września 2010, 8:25
Aktualizacja: 8:25
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali 29–letniego mieszkańca Karpacza, który ukrył w swoim garażu auto pochodzące z kradzieży. Sprawca okazał się też skazanym prawomocnym wyrokiem sądu złodziejem samochodowym, na którego czeka cela w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze.

Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca w swoim garażu , który znajduje się na terenie gminy Stara Kamienica ukrył samochód marki Nissan Patrol. Pojazd ten został skradziony w nocy z 20 na 21 sierpnia br w Jeleniej Górze. Wartość auta właściciel oszacował na około 20 tysięcy złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Dodatkowo mieszkaniec Karpacza poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże pojazdów w wymiarze 1 roku i 10 miesięcy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Tym razem odpowie za paserstwo, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
196
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group