Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6632
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z Jeleniej Góry do Kołobrzegu autobusem

Czwartek, 2 marca 2017, 8:04
Autor: E–K/Jel
Jelenia Góra: Z Jeleniej Góry do Kołobrzegu autobusem
Fot. Użyczone
Uruchomiona została nowa linia autobusowa z Jeleniej Góry do Kołobrzegu. Trasa będzie obsługiwana przez PolBus wspólnie z PKS Tour Jelenia Góra. Bilety na podróże od 4 marca są dostępne w cenach już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Trasa będzie przebiegać przez: Legnicę, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Kamień Pomorski. Podróżni będą mieć do dyspozycji po jednym kursie w każdą stronę. Do 17 kwietnia w sprzedaży udostępnione będą tylko kursy weekendowe, natomiast od 18 kwietnia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu pasażerowie zyskają połączenia codzienne.

Z Jeleniej Góry autobusy wyjeżdżać będą o godzinie 6:20, by do Kołobrzegu dotrzeć o godzinie 17:13. W odwrotnym kierunku podróż zacznie się o godzinie 7:35, a na miejsce autokar dojedzie o 18:15.

Połowa kursów będzie realizowana przez autokary Arriva Bus Transport, natomiast nowością jest współpraca z przewoźnikiem z Jeleniej Góry. Trasa będzie obsługiwana przez autokary marki IVECO posiadające bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Podczas podróży Pasażerów zależnie od operatora obowiązywać będzie regulamin przewozów Arriva Bus Transport, który dostępny jest pod adresem:
http://www.arrivabus.pl/pl/dla-pasazerow/regulamin-przewozow lub PKS Tour Jelenia Góra: http://pks.jgora.pl/images/article/file/REGULAMIN-PRZEWOZOWY-nowy-od-15_04_2015.pdf.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group