Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7071
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Z Grażyną Dobroń choćby w ogień

Niedziela, 26 lipca 2009, 8:44
Aktualizacja: 8:49
Autor: alheio
REGION: Z Grażyną Dobroń choćby w ogień
Fot. Nol
Firewalk, czyli chodzenie boso po rozżarzonych węglach, stało się już tradycją szlarskoporębiańskiego Weekendu z Adrenaliną, letniej atrakcji dla miejscowych i turystów.

Trudno sobie tę imprezę, która odbyła się w miniony piątek wieczorem, wyobrazić bez Grażyny Dobroń, znanego „głosu” z Programu Trzeciego Polskiego Radia, która już od kilku sezonów zachęca nieprzekonanych do przespacerowania się boso po żarze. Śmiałków – jak widać – nie brakuje. Co roku „Firewalk” cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Organizatorzy przekonują, że taki spacer nie tylko pozwala przełamać nieśmiałość, lecz także ułatwia sięganie po własną, wewnętrzną moc. Zwalcza też wewnętrzny lęk i pozwala człowiekowi pozytywnie wpływać na swoje zachowanie. Ile w tym prawdy? Odważni wiedzą.

Szklarskoporębiański "Firewalk" nie mógł się odbyć bez udziału miejscowych Walończyków w rytualnych strojach oraz widowiskowego pokazu tancerzy ognia. Uczestnicy nabrali więc mocy, której na pewno starczy do następnego wydania imprezy za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group