Niedziela, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 7054
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z ekspertem niekonwencjonalnie o zdrowiu

Wiadomości: Region
Środa, 13 lipca 2016, 13:07
Aktualizacja: 13:09
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (12.07) w Pałacu w Bukowcu odbyło się spotkanie z pedagogiem i ekspertem zdrowia Lidią Iwanowską, która opowiedziała o jej walce ze stwardnieniem rozsianym i o tym, dlaczego postanowiła zwrócić się ku medycynie niekonwencjonalnej w walce z tą chorobą.

Lidia Iwanowska mówiła o tym, że jest dowodem na sukces w tym, co zostało uznane za nieuleczalne, pokonując tak groźną chorobę, jak stwardnienie rozsiane. Podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat zdrowej żywności, jak ważne są poszukiwania duchowe i jaki wpływ na nasze zdrowie ma stres oraz co zrobić, by odzyskać równowagę psychiczną?

Lidia Iwanowska od wielu lat mieszka w USA i tam prowadzi działalność niosąc pomoc chorym na SM, Alzheimera czy chorobę Parkinsona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Wierch 14-07-2016 8:15
Lepiej przecież do apteki biegać po tabletki. .w Polsce niekonwencjonalne metody są zabronione. .lekarze nakrecaja kasę dla firm farmaceutycznych. .tak to się u nas odbywa.prawo w w Polsce zakazuje w wielu przypadkach niekonwencjonalnych metod które w innych krajach są konwencjonalne
~ 14-07-2016 10:21
a kto ja tam wie kim ona naprawde jest kto o niej slyszal chyba tylko ksiegowy bo musial wyplacic kase

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group