• Sobota, 24 sierpnia 2019
  • Godz. 20:43
  • Imieniny: Bartłomieja, Bartosza, Haliny, Jerzego
  • Czytających: 5607
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Z dni roweru – autobusem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 11 sierpnia 2008, 11:53
Aktualizacja: 16:24
Autor: TEJO
Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że fani muzyki, którzy podczas Światowych Dni Roweru udadzą się na koncerty na Górze Szybowcowej, będą mogli wrócić do domów specjalnymi liniami komunikacji miejskiej.

Zapowiedź okresu od 15 do 17 sierpnia. Zaplanowane w ramach I Światowych Dni Roweru koncerty zakończą się w późnych godzinach nocnych.

Celem umożliwienia powrotu z imprezy Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi specjalny nocny kurs z Zabobrza do Cieplic. Trasa przejazdu autobusu: Sygietyńskiego ZUS, Bacewicz, Ogińskiego, Różyckiego, Osiedle Robotnicze, Podwale, Wolności, Marcinkowskiego, Sobieszowska, Osiedle Orle.

Do przejazdu autobusem uprawniały będą wyłącznie bilety jednorazowe na linie nocne w cenie 4,48 zł (bilet zakupiony w kiosku) bądź 5,20 zł (bilet zakupiony u kierowcy) – poinformował Leszek Chmielewski z MZK.

Odjazd autobusu z przystanku „Sygietyńskiego ZUS” ok. godz.:
- 0:00 dnia 16 sierpnia 2008 r.
- 0:30 dnia 17 sierpnia 2008 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz

~Phi 11-08-2008 12:10
Ale udogodnienie.. za 5,2 :D
~_ojdiridirachciach___ 11-08-2008 13:05
To bilety u kierowcy są z grubszego papieru ?
~_ojdiridirachciach___ 11-08-2008 13:15
Rozumiem, że z Góry Szybowcowej na Zabobrze trzeba będzie dojechać na własnych dwóch kółkach? A co, jak ktoś nie ma oświetlenia w rowerze??? ;(
~Jola 11-08-2008 13:34
czy mógłby mi ktoś napisać jak najlepiej sie dostać z buta na ta szybowcówe z centrum jelonki.Nie bardzo wiem którędy od ZUS-u....dziękuje
~andrijg 11-08-2008 14:22
Aha, tzn, że Sobieszów to znów slumsy i nikt z do Sobieszowa na koncert się nie wybiera. Tak rozumuje MZK skoro autobus nie może wg Nich pojechać 3 przystanki dalej. Porażka!
~A to po co. 11-08-2008 15:06
,,okresui" To trzeba poprawić.
~riks 11-08-2008 16:02
za 5 zł to ja wole 2 zimne piwka wypić ,podziękował
zloty666 11-08-2008 16:25
no to nam zakładzik miejski udogodnił powrót - za 5,20 to sobie 2 browarki kupię i wrócę pieszochodem z ekipą . . .
~ 11-08-2008 17:17
a na wszystkich przystankach te autobusy beda sie zatrzymywac??
~salce-sonic 11-08-2008 18:44
buhahhahaha - 2 małe autobusy na taką impreze, do tego jeden w niedziele, kiedy najwięcej ludzi będzie w piątek i sobotę :))
~hahaha 11-08-2008 18:53
hahahahaha beczka smiechu
0007 11-08-2008 19:40
Tak i może jeszcze kierowca będzie o północy sam jeden szarpał się i sprawdzał bilety po 5 zł. Kanara się nie zobaczy o tej godzinie, czyli dziękujemy za darmowe przewozy!
~do 0007 11-08-2008 20:51
zer zero zero siedem zglos sie!!!
~... 11-08-2008 22:02
A co z dniem 15 sierpnia? tego dnia tez jest koncert...
~;-} 11-08-2008 22:28
jak by nic nie jechalo to tez byscie marudzili
~przeciek 11-08-2008 23:02
podobno za kółkiem ma siedziec szalony Roman ... a on lubi sie szarpac z pasazerami
~zuo 11-08-2008 23:14
~zuo do zloty 11-08-2008 23:24
Tam na gorze napewno za 5zl dwoch browarkow nie kupisz ;)
~ziomal 12-08-2008 0:13
a moze by tak placic kierowcy browarkami a nie zlotowkami ?? co wy na to ???
~zuo 12-08-2008 0:20
~do "~salce-sonic" i do "~..." 12-08-2008 7:44
Planowane zakończenie koncertów: w piątek 15 sierpnia o godz. 23:30 a w sobotę 16 sierpnia o godz. 24:00. Zakładając czas zejścia ok. 0,5 godz. sensowny jest odjazd autobusów w godzinach wskazanych w komunikacie tzn. w noc z piątku na sobotę (16.08.) ok. godz. 0:00 a w noc z soboty na niedzielę (17.08) ok. godz. 0:30. Ruszenie mózgiem (o ile się go ma) nic nie kosztuje.
~jano 12-08-2008 12:16
Brawo 0007. Właśnie z powodu takich ludzi jak Ty mamy tak jak mamy. MZK na próbę organizuje dodatkowy transport dla ludzi (i słusznie - zawsze tego brakuje po imprezach). Wątpię jednak czy to powtórzy gdy zobaczy, że korzystają z tego złodzieje. I zrozumiem ich decyzję - ja nie mam zamiaru opłacać przejazdu takim ludziom jak Ty.
~do - ~do "~salce-sonic" i do "~..." 12-08-2008 23:54
A widziałeś ( byłeś ) kiedyś imprezie bez "obsuwy" czasowej, bisów i niedobitków ????? Jedynie „starcy i dzieci” będą gnać na ten autobus, reszta powoli zejdzie i nim dojdzie będzie spokojnie 1 ba 1.30. I co ? Myślisz że wszyscy jak jeden zmieszczą się do małego Berieta ??? Ruszenie mózgiem nic nie boli ( o ile się go ma ) :) A czy kosztuje ?? Nie wiem bo widzę wszystkiego przez pryzmat pieniędzy )) salce-sonic

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group