Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 11940
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Środa, 13 lutego 2013, 15:05
Aktualizacja: 15:06
Autor: MDvR
Karpacz: XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
Fot. archiwum
W najbliższą sobotę w Karkonoszach odbędą się XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie „Family Cup 2013”. Zawody odbędą się pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, bez względu na wiek i doświadczenie, można startować indywidualnie lub całymi rodzinami.

W ramach XVIII Mistrzostw Polski zostaną rozegrane Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego i Amatorski Puchar Polski. Zawody będą miały miejsce 16 lutego, na stoku Euro, w kompleksie narciarskim „Śnieżka” w Karpaczu. Start o godzinie 10.45. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego za pomocą formularza na stronie www.familycup.pl, do 15 lutego mailem, na adres kssniezka@wp.pl. W dniu zawodów można zapisywać się osobiście do godz. 10.00 w biurze zawodów.

Opłaty startowe wynoszą 30 złotych dla dorosłych i młodzieży, 20 złotych dla dzieci do lat 14. W dniu zawodów opłaty wynoszą odpowiednio 45 i 30 złotych. W karnety należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Startować można wyłącznie w kaskach. Klasyfikacja będzie prowadzona indywidualnie z podziałem na kategorie wiekowe oraz rodzinnie.
Zawody rozegrane zostaną w kilku kategoriach i na różnych dystansach: snowboardowy slalom gigant i narciarski slalom gigant. W zawodach mogą uczestniczyć osoby nie posiadające licencji zawodniczej PZN, PZF lub ISF. W klasyfikacji rodzinnej mogą brać udział trzy osoby, wyznaczone przez kapitana drużyny w czasie zapisów. Uczestnicy, którzy pokonają trasę w najkrótszym czasie zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Organizatorem jest Klub Sportowy „Śnieżka” w Karpaczu, współorganizatorami są Miejska Kolej Linowa Karpacz, Stowarzyszenie Family Cup oraz Wydawnictwo Family Cup. Celem Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jest upowszechnianie sportu oraz zawodów narciarskich i snowboardowych, w których mogą uczestniczyć całe rodziny. Zawody rozgrywane są pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
386
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group