Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8166
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wzmocnieni przez integrację

Środa, 17 czerwca 2009, 7:28
Aktualizacja: 7:29
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Wzmocnieni przez integrację
Fot. ....
Dziś osoby niepełnosprawne, ich rodziny oraz inni mieszkańcy Jeleniej Góry wezmą udział w VIII spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się w parafii Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze.

– Pomysł zorganizowania spotkania integracyjnego, w którym biorą udział osoby niepełnosprawne, ich rodziny, jak i pełnosprawni mieszkańcy Jeleniej Góry zrodził się już osiem lat temu – mówi Stanisław Schubert, prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze. Jest to element wzmocnienia osób niepełnosprawnych i możliwość ich wyjścia ze swoimi problemami na zewnątrz.

Na środowe spotkanie wszystkich jeleniogórzan, a w tym przede wszystkim niepełnosprawnych, zaprasza Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych przy parafii Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych oraz starosta Jacek Włodyga.

Msza święta celebrowana przez księdza Marka Mendyka, biskupa pomocniczego diecezji legnickiej, zaczyna się o godzinie 11. O 12.30 na uczestników będą czekały pokazy artystyczne oraz poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
809
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group