Czwartek, 25 czerwca
18°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Wysysali paliwo z autobusów

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

W ręce policji wpadli dwaj mężczyźni co najmniej 10 razy dopuścili się kradzieży oleju napędowego z baku autobusów. Kradli paliwo pod osłoną nocy. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł.

reklamy

Wczoraj policjanci z Cieplic zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 22 i 33 lata podejrzanych o kradzieże paliwa z autobusów. – Około godziny 1.40 oficer dyżurny Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z ulic obok autobusu kursowego kręci się dwóch mężczyzn, którzy najprawdopodobniej kradną paliwo – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu uciekli. Jednak funkcjonariusze nieopodal zauważyli opla astrę, który – jak im się wydawało – należał do sprawców. W związku z tym postanowili na nich zaczekać.

Około pół godziny później mężczyźni pojawili się ponownie, jednak tym razem po krótkim pościgu zostali zatrzymani. W samochodzie policjanci zabezpieczyli przedmioty, którymi posłużyli się sprawcy w celu popełnienia przestępstwa.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni mają na swoim „koncie” co najmniej 10 takich kradzieży paliwa w maju. Skradzione paliwo mężczyźni odsprzedawali po atrakcyjnych cenach. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł. Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, za co grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka