• Niedziela, 25 sierpnia 2019
  • Godz. 7:26
  • Imieniny: Józefa, Luizy, Ludwika
  • Czytających: 2045
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wysysali paliwo z autobusów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 2 czerwca 2009, 12:35
Aktualizacja: 19:40
Autor: TEJO
W ręce policji wpadli dwaj mężczyźni co najmniej 10 razy dopuścili się kradzieży oleju napędowego z baku autobusów. Kradli paliwo pod osłoną nocy. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł.

Wczoraj policjanci z Cieplic zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 22 i 33 lata podejrzanych o kradzieże paliwa z autobusów. – Około godziny 1.40 oficer dyżurny Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z ulic obok autobusu kursowego kręci się dwóch mężczyzn, którzy najprawdopodobniej kradną paliwo – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu uciekli. Jednak funkcjonariusze nieopodal zauważyli opla astrę, który – jak im się wydawało – należał do sprawców. W związku z tym postanowili na nich zaczekać.

Około pół godziny później mężczyźni pojawili się ponownie, jednak tym razem po krótkim pościgu zostali zatrzymani. W samochodzie policjanci zabezpieczyli przedmioty, którymi posłużyli się sprawcy w celu popełnienia przestępstwa.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni mają na swoim „koncie” co najmniej 10 takich kradzieży paliwa w maju. Skradzione paliwo mężczyźni odsprzedawali po atrakcyjnych cenach. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł. Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, za co grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 2-06-2009 13:20
CO ZA ASY:)))
~Towarzysz 2-06-2009 13:30
Czujnym obywatelom, strzegącym porządku i honoru dzielnicy Cieplice , mówimy: Tak dalej Towarzysze! Reprezentant Jeleniej Góry na woj. kujawsko-pomorskie
~Towarzysz 2-06-2009 13:33
Czujnym obywatelom, strzegącym porządku i honoru dzielnicy Cieplice , mówimy: Tak dalej Towarzysze! Reprezentant Jeleniej Góry na woj. kujawsko-pomorskie
piipi 2-06-2009 13:45
Mezczyzni dla ..samochodu to zrobia wszystko !
~mlodyy 2-06-2009 14:09
a może autobus który spalił się jakiś czas temu koło hotelu Cieplice, spłonoł dzięki złodziejom paliwa...? coś mi tu podejrzanie to wygląda.... ja bym powiązał te sprawy...
Ryba 2-06-2009 14:32
Nie zajechali daleko na tym paliwie.
~mixol 2-06-2009 14:49
dobra waha nie jest zła
~ iQ 2-06-2009 14:53
Jajcarze hehehhe
~....####........ 2-06-2009 15:45
w MZK czy PKS
~HDSGEV 2-06-2009 17:15
W SAMOLOCIE A NIE W PKS CZY MZK
Cień 2-06-2009 17:46
Do mlodyy. Olej napędowy tak łatwo się nie zapali. Chyba, że nasiąknięta szmata, lub coś takiego i potrzebny jest płomień, co sugeruje celowe podpalenie.
~do mlodyy 2-06-2009 21:07
drogi kolego, naoglądałeś się za dużo detektywa monka albo W11
~ 5-06-2009 9:23
autobusowi wampiry:))))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group