Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 7689
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wysysali paliwo z autobusów

Wtorek, 2 czerwca 2009, 12:35
Aktualizacja: 19:40
Autor: TEJO
W ręce policji wpadli dwaj mężczyźni co najmniej 10 razy dopuścili się kradzieży oleju napędowego z baku autobusów. Kradli paliwo pod osłoną nocy. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł.

Wczoraj policjanci z Cieplic zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 22 i 33 lata podejrzanych o kradzieże paliwa z autobusów. – Około godziny 1.40 oficer dyżurny Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z ulic obok autobusu kursowego kręci się dwóch mężczyzn, którzy najprawdopodobniej kradną paliwo – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu uciekli. Jednak funkcjonariusze nieopodal zauważyli opla astrę, który – jak im się wydawało – należał do sprawców. W związku z tym postanowili na nich zaczekać.

Około pół godziny później mężczyźni pojawili się ponownie, jednak tym razem po krótkim pościgu zostali zatrzymani. W samochodzie policjanci zabezpieczyli przedmioty, którymi posłużyli się sprawcy w celu popełnienia przestępstwa.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni mają na swoim „koncie” co najmniej 10 takich kradzieży paliwa w maju. Skradzione paliwo mężczyźni odsprzedawali po atrakcyjnych cenach. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 3000 zł. Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, za co grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group