Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 21 listopada
Imieniny: Janusza, Konrada
Czytających: 11368
Zalogowanych: 24
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Wystawa Waldemara Grzelaka w Karpaczu

Piątek, 11 marca 2016, 7:48
Aktualizacja: 7:50
Autor: Manu
Karpacz: Wystawa Waldemara Grzelaka w Karpaczu
Fot. Archiwum Muzeum
W Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu otwarto wystawę artysty fotografika z Jeleniej Góry – Waldemara Grzelaka pt.: “Obrazy malowane fotografią”. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia muzeum do końca maja.

Waldemar Grzelak - nauczyciel, członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Stowarzyszenia “Nowy Młyn” – Kolonii Artystycznej w Szklarskiej Porębie. Fotografią zajmuje się od roku 1967. Początkowo związany był z Jeleniogórskim Towarzystwem Fotograficznym.

Przez 20 lat Waldemar Grzelak prowadził własną pracownię fotograficzną zajmując się zawodowo fotografią studyjną, reklamową i wydawnictwami reklamowymi. Wystawiał w kraju i za granicą, jest laureatem wielu nagród. Jego prace zakupiono między innymi do wydawnictwa “Polska Fotografia Amatorska w latach 1944-1984”.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
324
Tak
36%
Nie
58%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Uwaga... Będzie bardzo ślisko, do tego opady śniegu
 
Jelenia Góra - KARR
Reportaż z 32. Polsko–Niemiecko–Czeskiego Forum Kooperacji Firm
 
Karkonosze
Dyrektor i prezes również wędrują po Karkonoszach
 
Aktualności
Znika wahadło w Marczycach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group