Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3337
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystawa przepięknych prac Alicji Szklarz w Kromnowie

Wiadomości: Region
Niedziela, 3 marca 2013, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Mea
Fot. Organizator
W Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie czynna jest od wczoraj (2marca) wystawa młodej artystki z Chojnowa. – Zapraszam do naszej galerii, by obejrzeć prace tej utalentowanej artystki – zachęca Violetta Pietrzak, z Galerii.

Alicja Szklarz to młoda, bo zaledwie 20-letnia artystka. Rysuje, maluje, projektuje odzież i tatuaże. Jej prace przedstawiają nieco bajkowy świat, w którym główną rolę grają kobiety. Artystka młodego pokolenia pochodzi z Chojnowa. Jest dyplomowanym technikiem - plastykiem. Uczy się obecnie w poznańskiej Fashion School. Jej pełne magii, kobiecej energii, niesamowitości obrazy wyrastają na bazie osobistych doświadczeń, obserwacji, poszukiwań. Pastelowe barwy i precyzja sprawiają, że nie sposób przejść obojętnie obok jej dzieł. Patrząc na jej rysunki i obrazy, niezależnie od tego, czy ten bajkowy świat nas przyciąga czy też nie, trudno odmówić jednego – wielkiego talentu i konsekwencji.

Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~koko-chanel 4-03-2013 14:18
piękny ten malunek! Idealny na damski tatuaż! Cudo! wielkie brawa dla artystki. Szkoda tylko, że tak mało młodych ludzi chce coś w życiu osiągnąć.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group