Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 11464
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wystawa Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” już w piątek!

Czwartek, 6 września 2012, 11:20
Aktualizacja: 11:25
Autor: tau
Jutro (7 września) na Placu Ratuszowym w godz. 11.00–18.00 odbędzie się kolejna Wystawa Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”. Weźmie w niej udział około 60 firm produkcyjnych, rzemieślniczych i handlowych z regionu jeleniogórskiego i z powiatu Jablonec nad Nysą (Czechy).

Podczas wystawy będzie przeprowadzony konkurs na „Najciekawszy Produkt Karkonoski” oraz „Karkonoski Produkt Spożywczy”, oraz przyznane zostaną nagrody „Jelonki Karkonoskie”.

Po raz pierwszy wystawę poprzedzi konkurs na „Projekt pamiątki regionalnej Karkonoszy i Gór Izerskich”, która służyć będzie promocji regionu oraz stanowić atrakcyjny upominek dla turystów.

Kolejnym elementem innowacyjnym wystawy będą prezentacje tzw. ginących zawodów zarówno polskich jak i czeskich. Podczas wystawy będzie możliwość degustacji wyrobów gastronomicznych. W programie również występy czeskich i polskich zespołów muzycznych. Organizatorem imprezy jest Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
303
Świetny pomysł
40%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
22%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Turystyczny skandal w Karpaczu – ludzie przewracają się na chodnikach
 
Karkonosze
Niemki utknęły na zamkniętym szlaku
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group