Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 13960
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Wystawa Jana Szarana w "Karolince"

Wtorek, 30 kwietnia 2019, 9:11
Aktualizacja: Środa, 1 maja 2019, 9:52
Autor: WAC
Podgórzyn: Wystawa Jana Szarana w "Karolince"
Fot. organizator
Warszawski Klub Górski im. prof. Walerego Goetla, Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze, Stowarzyszenie „Res Carpathica”oraz autor Jan Szaran zapraszają na wystawę „Moje Bazgroły – Kościółki i Cerkiewki Górskie”.

Wystawa będzie czynna w dniach 1-5 maja w OKW „Karolinka” w Podgórzynie przy ul. Żołnierskiej 69. Wernisaż odbędzie się 3 maja o godzinie 19:30.

Jan Szaran - ur. 1950, z wykształcenia inżynier geodeta. Miłośnik gór, twórca grafik, speleolog, Przodownik Turystyki Górskiej i Turystyki Pieszej Nizinnej. Od zawsze związany z Warszawskimi Przedsiębiorstwem Geodezyjnym i PTTK. Organizator Ogólnopolskich Rajdów Geodetów, uczestnik Polskiej Wyprawy Naukowej w Andy 1978 (Peru). Współtwórca wielu planów jaskiń tatrzańskich i alpejskich (Austria). W związku z pracą na misji archeologicznej w Peru wykonywał pomiar nieznanych geoglifów na Płaskowyżu Nasca (Polska Misja Archeologiczna). Wyjazdy zawodowe do Libii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kuwejtu odciągnęły go od górskich wędrówek na wiele lat, jednak zamiłowanie do gór nie przepadło, a góry nadal są jego pasją.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
684
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
25%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Milion na Festiwal Światła od kuracjuszy i turystów!
 
Aktualności
Spotkanie starosty z wiceministrem
 
Karkonosze
Otuleni śniegiem w Karkonoszach
 
Inne wydarzenia
Moc emocji i atrakcji, na liście startowej jest już blisko 50 uczestników
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group